Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Durva, hihetetlen, de megtörté...

Durva, hihetetlen, de megtörtént sztorik?

Figyelt kérdés
Filmbe illő hihetetlen történetek, ami veletek megtörtént. Alaptémája szerint lehet bármi.

2014. máj. 28. 17:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Pár éve elkezdett a semmiből szakadni a jég, én épp bicikliztem hazafelé, és az út közepén (kb 1 perc volt még hazáig) elkezdett esni, kb dió nagyságú jég. Egy szál pólóba, meg egy rövidnadrágban voltam, tekertem a biciklit ahogy csak bírtam, és szakadt a jég, meg 10 métert nem lehetett látni előre, olyan szél volt. A kezemet a fejem felett tartottam végig, csak megsúrolta, de nem látszott, hogy eltalált volna. Érdekes, hogy az ismerősöm anyja fél percre ment ki, lefedni a kocsit, és betört a feje, mert elkapta a jég, az egyik rokonomnak a combja meg olyan volt, mintha elverték volna, úgy szétverte. Érdekes, valaki vigyázhatott rám, lehet, hogy fontos dolgot viszek majd még végre az életben. :)
2014. máj. 28. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2014. máj. 28. 18:36
 3/5 anonim ***** válasza:
95%

Egyszer gyerekkoromban felébredtem, és minden fejjel lefelé, össze vissza volt. Példa: Amikor háton feküdtem, és elnéztem balra, láttam a piros világítós órát. Nah az az óra, most a fejem felett volt.

Az ajtó alapból a lábamnál volt, az ominózus estén bal oldalt mellettem.

Fura volt, és nem álmodtam.

2014. máj. 29. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Vad-Ász ***** válasza:
100%

Velem picit durva dolgok történtek folymatosan egyás utáni napokon,és olyan volt mint egy film.

Egyik este kimentem a mozsdóba és amikor jöttem vissza a szobámba kinéztem az ablakon és egy lény állt kint aminek 2 nagy fekete szeme volt ami ugy fél arcát takarta és kicsi szája,és az egész lényen egy szürke valami volt.

2 nappal később mentem haveromékhoz házibulira és kiderült,hogy 2 nappal előtte szellemet idéztek(haverom egy keresztet tartott egy gyertya föléá és a gyertya szikrázott) és mielőtt elkezdte ,előtte pár percel beszéltem vele telefonon.A bulin annyi volt , hogy az entitás megint jelentkezett,és a haverom huga transzba esett és lerajzolt egy arcot...az arctól majdnem szivbajt kapptam , ömlöttek a könnyeim és reszkettem.Alig tudtam kimondanimhogy ugyanazt a valamit láttam én is.

Az ajtó ami zárva volt nyikorgott és valami kopantott egyet a kályhán(szobakályha).

Alig mertem hazamenni.

ugy 3 nappal utána egy arc suhant el az ablaknál(de ez más volt..ennek rendes szemei voltak).

A haveerom hugának a barátnője is ott volt a bulin.Az ő faterjának van egy haverja aki otthonvan az ilyen dolgokban,és ő érezte rajtam a hideget,amit malami kézmozdulatokkal(csi-t vezette) "leszedte".

A lány képein volt valami fekete ami igazából nem volt ott.A lány arról is beszámolt , hogy a játékbaba(kb 60-80 cm magas) megfordította a fejér(hallotta , hogy recseg).

A baba minden éjjel elbőlt,kitámasztották,akkor is.

A baba csak akkor nem mozdult el,amikor beszorították a konyhapultok közé.

Amikor pár nappal utána kiszedtük onnan,délutánra valahogy kikerült az udvarra , majd másnapra eltűnt.Harmadnap sem volt meg.Negyedik nap a diófán volt rajta és vonszolás nyomai látszódtak rajta.

Szintén 2-3 nappal utána mikor városból mentünk haza akkor a haveromék háza tetején látták,majd az ő diófájukon.

A lény a padláson volt,és sehogy sem tudtuk elküldeni.

A haverom hugának a barátnője , egyik éjjel egy fehér szentetlt gyertyát gyujtott a haveromék kapujában.Reggelre eltűnt a gyertya.

Mikor suliba mentem olyan érzésem volt mintha követne valaki vagy valami.Csináltam képeket.A KÉPEKEN MOSOTT ARC VOLT.

A haverom egy papírra lerajzolt egy keresztet és felvitte a padlásra.A padláson meglátta a démont és az morgott rá.

A papír másnapra eltűnt.

Kiderült , hogy senki sem akar arról beszélni mi volt régen a környéken.Csak annyit tudtunk meg , hogy a szomszédban élő bácsi felakasztotta magát a horogfára.

Imát mondtam kómikor mentem be a ház kapuján.Fejben mindig próbáltam elküldeni az entitást.

És elkezdett csökkeni az aktivitása,majd eltűnt.

(latin szótárból néztem szavakat neten és összeraktam egy mondatot,melyet elmondogattam 3x)

Azóta nem hallottunk a lényről.

2014. júl. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyik nap úgy keltem fel, hogy az ágyam mellett a földön feküdtem és a paplan pontosan, precízen úgy volt rajtam mint amikor elmentem aludni...
2018. júl. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!