Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért/Mitől változtam meg?

Miért/Mitől változtam meg?

Figyelt kérdés
Manapság ha olyan helyen vagyok, ahol nem a családom, hanem a barátaim is jelen vannak, nem nagyon tudok velük beszélgetni. Vagyis néha tudok 1-2 mondatot, de olyan, mintha teljesen kikapcsolna az agyam! Még itt a neten se tudok annyira beszélgetni valakivel, de azért jobb a helyzet. Tanácsokat várok, köszi! :)
2012. márc. 26. 16:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Egyébként nem lehet, hogy inkább a barátok változtak meg? Végülis ha a családdal minden a régi...
2012. márc. 26. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
16, hát egy kicsit eltávolodtak már tőlem, de akkor sem tudok senkivel sem úgy rendesen beszélgetni. :S
2012. márc. 26. 17:12
 3/3 anonim ***** válasza:
Néha nekem is az az érzésem, hogy nincs egy olyan ember se, akivel mindent megosztanék, mert nem olyan szintig igaz barát. Nem tudom, miért... :S 14/L
2012. márc. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!