Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Magyarországon, mint olyan,...

Magyarországon, mint olyan, létezik törvényszéki antropológia?

Figyelt kérdés
Ha igen, milyen egyetemre kell menni, hogy kitanuld, és milyen tantárgyak kellenek hozzá?
2009. dec. 30. 21:05
 1/5 anonim ***** válasza:

túl sokat nézted a dr csontot?

kulturális antropológia van az ELTE-n. törvényszékit nem tudom van e.

2010. ápr. 2. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
csak kulturális antropológiát lehet tanulni az országban. nem csak az ELTE-n, Miskolcon is, és már van Ma képzés Pécsen is. van más választható specializáció is, Miskolcon tudok a vizuális antropológiáról (nekem az elég uncsinak tűnik). törvényszéki csak alkalmazásban van (mármint szükség itt is van rá), tanulni szerintem nem lehet, hanem kell hozzá antrop., biosz, fizika, kémia, orvostud. szerintem orvosit vagy bioszt végezz el és hozzá tanulj antropológiát. én utóbbit tanulom, orvosira nem kerültem be...
2010. dec. 26. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
ömm olyan h törvényszéki antropológia mintolyan nincs de a sote-n az ÁOK után lehet szakosodni igazságügyi orvosszakértőnek... (van olyan szak hogy igazságügyi és biztosítás orvostan) ők foglalkoznak áldozatok azonosításával, segítenek a rendőrségnek van h csak csontokkal de van mikor "bőrös" hullával... emellett van élőember vizsgálat is.
2011. ápr. 23. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Elvégzed az orvosi egyetemet és utána tied a világ (:
2011. júl. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
A Semmelweis egyetemnek van egy szaka az igazságügyo orvosszakértő azt kell kijárni utána meg külföldön szakosodni
2020. máj. 26. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!