Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » ZARÁNDOKÚT, kérnék konkrét...

ZARÁNDOKÚT, kérnék konkrét javaslatokat ( tapasztalat vagy ismeret alapján ) hogy Magyarországon HOL ÉS HONNAN HOVÁ van olyan gyalogosan veszélymentesen ( emberi veszély. Megtámadnak stb ) megtehető, aránylag kitaposott, akár jelzésekkel vezető?

Figyelt kérdés

(turista út? ).....legalább 50 km ---- től 200 km -ig , szép és nagyon békés környezetben ( hegyvidéket jobban kedvelem ) vezető út amit megtehet az ember úgy , hogy közben elmélyedhet.....tehát csak megy-mendegél, gondolkodik, elfárad stb.

Évek óta keresek ilyet de MOST beérett hogy elmenjek, érzem muszáj! Amiket találtam ....nem igazán megfelelőek. Ez inkább túra út/ közben meditál stb.lenne. (nő vagyok tehát vigyáznom is kell magamra )

Strapabíró, jó fizikumú vagyok, nem gyáva ( ejtőernyőztem többek közt )

Valami szép útvonalat kééééérek! Mennem kell! :)



2014. máj. 29. 21:48
 1/2 A kérdező kommentje:
Előre is köszönök minden tippet , javaslatot, tanácsot stb!
2014. máj. 29. 21:50
 2/2 anonim ***** válasza:
Nézz utána a Magyarországi kegyhelyeknek. Akkor megtervezheted az utat is. Ha tudod, hogy honnan hova akarsz menni, érdeklődhetsz a közeli plébániákon az útvonalról és a veszélyekről is.
2014. máj. 29. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!