Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 15 éves lány kislány?

15 éves lány kislány?

Figyelt kérdés
Sokan azt mondják rám,hogy kislány vagyok.Attól még nem vagyok kislány szerintem mert nincs mellem.Én nem tartom magamat kislánynak,de sajnos sokan ezt mondják.Ezért is nem csoda,hogy az ennyi idősek ezért mennek cigizni,meg piálni meg pasizni,hogy ne nézzék őket kicsinek. :( 15/L

2014. máj. 30. 16:30
 1/4 anonim ***** válasza:
15 eves lany az bizony kislany, alig jott ki az altalanos iskolabol...
2014. máj. 30. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 dirtboy ***** válasza:
51%

nem kislány csak fiatal lány,amúgy meg nem azért mennek hanem azért mert abban a korban az a menő nekik.

egyik 15éves lány sem néz ki idősebbnek a cigitől vagy a piától.

2014. máj. 30. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Éppenséggel idősebbnek néz ki tőlük, de a kérdés szempontjából ez most nem lényeges. A kislány mint fogalom, relatív. Egy 20 éves azt mondja rád kislány, te ugyanezt mondod a 7 évesekre, és egy 30 éves ugyanezt mondja a 20 évesre. Kiskorú vagy és ennyi. De hogy a melled miatt kislányozzon valaki, az elég éretlen felfogásra vall.
2014. máj. 30. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
ha nincs melled akkor ténleg kislány vagy.
2014. jún. 2. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!