Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudtok olyan folyékony szappan...

Tudtok olyan folyékony szappant ajánlani ami nem síkosítja az ember kezét, azaz könnyen lemosható?

Figyelt kérdés

Pár folyékony szappant már kipróbáltam, de egyik sem olyan jó mint a sima szappan, mindig marad utána a kezemen valami adalékanyag amitől olyan síkosnak, csúszósnak érzem a kezemet és csak ha 2 percig dörzsölöm a kezem a víz alatt csak akkor jön le. A sensitive szappanok tuti ilyenek, de a nem sensitive-k között sem találtam még meg a legjobbat. Értem, hogy jó mert sensitive és ezért nem szárítja úgy a kezet, de ha ennek az az ára, hogy evés közben esetleg lenyalom a kezemről az xy adalékanyagot akkor köszönöm inkább nem kérek belőle. Tehát én inkább olyan folyékony szappant keresnék ami szárítja a kezet!

Eddig nekem csak a bevásárlóközpontokban, plázákban használt folyékony szappan vált be, de nem tudom, hogy olyat hol és mennyiért lehetne venni.

Már félek új folyékony szappant kipróbálni mert nagy valószínűséggel csak a kukában kötne ki az egész. Tehát tudtok ajánlani valami jó márkát ami jó ár/érték aránnyal rendelkezik és nem 5-600 Ft belőle 250 ml?



2014. máj. 31. 09:04
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!