Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van egy film Vincent Van...

Van egy film Vincent Van Goghról, de nem dokumentum film. Mi a címe? Ismertető lent.

Figyelt kérdés
Nem nagyon emlékszem már, kissé régies filmnek nézett ki, de néhol mégsem. 1990-től tuti nem volt régibb. Arról szólt emlékezetem szerint, hogy Vincent meghalt egy felvonuláson (vagy elájult, nem tudom, de volt benne felvonulás) és később újraéledett, de az egyik füle le volt vágva. Aztán később találkozott egy nővel akivel szerették egymást, és valaki(k) elől bujkáltak, egyszer fel is mentek egy magas épület tetejére és talán Vincent lefestette a nőt (?). Vége meg talán úgy volt, hogy egy tengerparton voltak, és Vincent elköszönt a nőtől, egyre beljebb ment, és eltűnt a tengerben. 1-2 évvel ezelőtt mehetett a tv-ben,és megnézném mégegyszer mert nagyon tetszett. Aki tud, linket is adhatna hozzá, ahol meg tudom nézni. Nagyon megköszönném mindkettőt!

2014. máj. 31. 10:16
 1/4 z. f. ***** válasza:

talán ez az?

[link]

2014. jún. 1. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 z. f. ***** válasza:

itt tudsz nézelődni

[link]

2014. jún. 1. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
De ez nem magyar szinkronizált. képeket sem találtam róla. Megnéztem a Van Gogh címűt is, az sem.
2014. jún. 1. 10:47
 4/4 A kérdező kommentje:

Megtaláltam!!! Az a címe hogy Fesd úra Van Gogh, és fent is van az egész film youtubeon. Jajj, végre, megtudom nézni ^^


Köszönöm szépen az utána nézésedet!

2014. jún. 1. 10:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!