Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Buzdítsatok! (? ) Rá írjak?

GVivi kérdése:

Buzdítsatok! (? ) Rá írjak?

Figyelt kérdés
tetszik nekem már ....nem tudom mióta egy srác....és bejelöltem nagy nehezen....és most rá szeretnék írni de nem merek.nem tudom hogy mitől félek de ő eddig az egyetlen olyan srác aki komolyan foglalkoztatott(voltak még de azok kisfiúk hozzá képest)csak pár évvel idősebb nálam(2-3 év)és nem tudom hogy tetszek-e neki...és izgulok...de rá szeretnék írni szóval segítsetek...buzdítsatok hogy rá merjek írni....vannak akik most is buzdítanak de nem segített...csak egy kicsit...segítsetek!!!

#chat #srác #rá írjak-e
2014. máj. 31. 20:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Gondolj arra, hogy helyetted nem fog senki ráírni. De amúgy szerintem jobb módszer az, ha beszélgetsz vele élőben. :)
2014. máj. 31. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
ha mernék hozzá szólni....amúgy meg valahol van és nem tudom mikor látom meg hát nem egy faluba lakunk meg ki tudja...a srác nagyon helyes és sok lány ismerőse van akiknek bejön...
2014. máj. 31. 20:35
 3/13 A kérdező kommentje:
és köszi :)
2014. máj. 31. 20:35
 4/13 anonim ***** válasza:
Hajrá, írj rá:)
2014. máj. 31. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ígen,haj rá hajrá
2014. jún. 1. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
köszi :D már rá írtam...:DD
2014. jún. 1. 19:12
 7/13 anonim ***** válasza:
És, nem harap? :)
2014. jún. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
:D haha de komolyan nagyon izgultam nagyon tetszik a srávc és RÁM ÍÍRT!!!el se hiszem komolyan RÁM írt.....:D
2014. jún. 1. 19:42
 9/13 anonim ***** válasza:
Na gratulálok.. :D
2014. jún. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
de válaszolt kérdeztem is de ő nem ír...szóval pontosan 14 perc telt el...és telórol írt...és látta!!!!!most mi a fenét csináljak???várjam meg míg ír???
2014. jún. 1. 19:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!