Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mit csinálhatnék a legjobb...

Mit csinálhatnék a legjobb barátnőmmel szilveszterkor?

Figyelt kérdés
valószínű ketten leszünk, nálunk. Hogyan érezhetnénk jól magunkat? Milyen program úgyértem. Gondoltam rá hogy fotózkodunk, de ő nem szereti valamiért ha fényképezik, mindig azt mondja ő inkább fotóz, a képen nem szeretne rajta lenni. Akkor mit csináljunk? 15/l
2009. dec. 10. 23:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Ó, hát egy millió dolog van, amit csinálhatnátok... a fotózkodást én nem tartom egy hűde különleges dolognak, végülis azt bármikor lehet, nem? Főleg, ha ő nem szereti... nagy mindegy. Néhány tipp: nemgagyi nemgyerekes társasjáték. Felelsz vagy mersz - a durvasági szintet ti állítjátok be :). Ha belvárosban lakik, nézzetek ki egy kicsit az utcára, milyen a buli, ha külvárosban lakik és normális az idő, akkor menjetek egyet sétálni az éjszaka közepén. Filmnézés, ha szerettek pár hosszabb filmet - ott a lehetőség megnézni. Persze az egész attól függ, meddig akartok fenn maradni. Lényeg szerintem, hogy valami olyat csináljatok, amit máskor nem. :)
2009. dec. 10. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
60%
filmnézés, társas, kártyázás, sminkeljétek ki egymást (mindenféle extrémet kipróbálhattok), probáljatok ki különböző frizurákat, körömlakkozzatok, jósoljatok egymásnak, idézzetek szellemet, sétáljatok egyet, telefonbetyárkodhattok, beszéljetek ki másokat:D
2009. dec. 11. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi, sok jó ötlet van azok között amiket írtatok. Felelsz vagy mersz-re én is gondoltam, de azt ketten játszani nem olyan izgalmas.. Amúgy nem tervezzük hogy egyáltalán lefeküdnénk, csak mondjuk másnap 11-kor, szóval elég sok időnk lesz :D
2009. dec. 11. 21:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!