Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van egy srác aki nagyon...

Van egy srác aki nagyon tetszik, egy osztályba járunk, de van barátnője. Már egyszer mondtam, h bejön nekem. Azóta dumálunk ?

Figyelt kérdés
2014. máj. 31. 22:48
 1/5 anonim ***** válasza:
és mi a kérdés?
2014. jún. 1. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
telóról többet nem enged,és kellett kėrdőjel a végėre. szóval. azóta dumálunk face-en és azt mondta,h szeret velem beszélgetni. órákon is engem röhögtet állandóan,egyszer ezért már ki is küldték óráról. jelenleg ezt ìgy nem értem. ezért kéne egy kis segítség. fel is teszem kérdésem:akkor most mi is van?
2014. jún. 1. 20:04
 3/5 anonim ***** válasza:

Húú, hát nemtudom, képzeld magad az ő helyébe úgy, hogy tudja, hogy bejössz neki, nyilván tudja, hogy simán összejöhetne veled, de azt csak ő tudja, hogy miért nem teszi.

Nekem van pár fiú barátom, akiknek van barátnője, és sokukkal szoktam órán meg máshol is ökörködni, röhögni és beszélgetni, de nem hiszem, hogy akármelyik is szerelmes lenne belém, hanem inkább a barátjuknak tekintenek. Viszont vannak azok, akiknek viszont bejövök, azok nem ökörködnek velem, hanem dicsérgetik a ruhám meg ilyenek, és teljesen máshogy viselkednek.

Esetleg, mikor mondtad neki, hogy bejön neked, akkor arra hogy reagált, mit válaszolt? Nekem nemrég szerelmet vallott egy srác, aki nagyon nem jött be nekem, meg is mondtam neki, és nagyon kínosan éreztem magam, mondjuk nekem nincs barátom, de azóta kerülöm szegény srácot, és nem szívesen beszélek vele, hátha még reménykedik valamiben, persze ez lehet, hogy csak nálam van így.

2014. jún. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Amikor mondtam ledöbbent

De még az előtt amikor beszélgetek a barátnőimmel oda jön átkarolja a vállam, ott marad pár percig majd megint elmegy

És ezt még most is csinálja

2014. aug. 14. 15:05
 5/5 anonim válasza:
Feküdj le vele
2015. aug. 24. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!