Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Pécsett a Leőwey Klára Gimnázi...

Pécsett a Leőwey Klára Gimnázium milyen?

Figyelt kérdés

Mennyire erős suli? Könnyen felvesznek, milyen a felvételi?

És milyen nyelvet lehet tanulni?


2014. jún. 1. 11:57
 1/1 anonim ***** válasza:

Oda megyek Szeptemberbe angolra :) Így csak annyit tudok mondani.


Az angol tagozaton az angol ugye az alapnyelv. Tanulhatsz második nyelvként németet ,franciát ,olaszt illetve spanyolt. Harmadik nyelvként kínit is. De nem muszáj. Viszont második nyelvet kötelező. Minden szakon így van kivéve németen mert ott az az alapnyelv.


Erős iskola elitnek számít . Pécs legjobb gimnáziumai között van de nem az a katonás hely 8eddig úgy tűnik). Az igazgató jó fej.


nekem 61 pontom lett a központin (70-et akartam de mindegy már). A szóbelim 40-ből 37 pont lett. A hozott pontok 60-ból 58.

Hozzátenném mindig is 4-es , 5-ös tanuló voltam sosem voltam kiemelkedő de jó tanuló vagyok viszonylag szorgalmas.


Az hogy bekerülsz-e az azon is múlik hogy a többiek össz. pontszáma mennyi lesz. Az első harmincnégyet vagy ötöt veszik fel , de mivel emberek esnek ki (akik nem elsőnek jelölték és bekerültek az általuk elsőnek jelölt helyre)stb


De most a nyáron kezdik újítani. Ha van valami kérdésed írj privátba ha tudok válaszolok :)


Amúgy a honlapon sok mindenről tájékoztatnak.

2014. jún. 19. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!