Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A pécsi Leőwey Gimi jó választ...

A pécsi Leőwey Gimi jó választás koleszosoknak? Hogy megy a felvételi?

Figyelt kérdés
Messze lakom Pécstől, de sok minden köt oda így egy ottani gimit szeretnék választani. A Leőweyben már voltam is, tetszik, szimpatikus mindenki, de elvileg Pécs legnehezebb középiskolája. A kollégisták élete meg nem kifejezetten a tanulásról szól. Nagyon elvesznék ott? Az átlagom 4,6, 8-as vagyok. A másik, amire kíváncsi vagyok, hogy a felvételi hogy megy? Miből van szóbeli? Mennyire nehéz?

2014. jan. 6. 13:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia.Az átlagoddal és egy jó(60-70pontos)központival,meg egy jó szóbelivel simán bent vagy.Abból van szóbeli,amilyen tagozatra jelentkezel.Én tavaly a biológia-kémia és a francia szóbelin voltam.Francián csak beszélgetés volt.Nem volt vészes.Annyit még hozzátennék,hogy az utóbbi időben romlott a suli színvonala.Sajnos többet nem nagyon tudok mondani,mert nem ebbe az iskolába járok.
2014. jan. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A Leövey közel sem Pécs legnehezebb középiskolája, szóval ettől nem kell félned. (Lajos és Babits is keményebb <-- ezekt is ajánlanám inkább a Leövey helyett)

A lánykolesz szerintem nagyon jó, én szívesen lennék koleszos :) Ilyen jegyekkel és egy jó központival simán bejutsz. Szóbelitől (már ahol van), pedig egyáltalán nem kell tartani, nagyon egyszerű:)

2014. jan. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Még annyit hozzátennék,hogy a társaság elég vegyes.

1.válaszoló voltam.

2014. jan. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!