Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről az írásról?

Mit gondoltok erről az írásról?

Figyelt kérdés

Csak gyorsan összedobtam, nem mondanám, hogy jó, de szerintem elég kifejező. (Emberi kapcsolatokról, önállóságról, felismerésről szól...)


Kevesen veszik észre a csodát,

alulértékelt szeretet, törődés, bizalom,

semmibe vész mind.

Kötélen lógnak a semmibe,

csak a bizalom tartja őket, lélegzet,

vedd észre a csodát, ott van a kőben, levegőben.

Elveszett álmok, szerettek, csak a kötél marad és a lélegzet.

Táncolhatsz rajta vagy magad köré tekerheted, lélegzet ott marad veled, vagy visszaadhatod az életed.

Új álmok, szerettek, elveszett bizalom, egyedül maradsz a leheleteddel.

Lásd meg a csodát, különválik a lélegzet a dögvésztől.

Csak te maradsz és az örökkévaló. Akik szeretnek, akiknek adhatsz, minden más porig ég a levegőben bizalom nélkül.

Hagyd elveszni, megszabadulsz, több leszel, csak te létezel, egyedül maradsz, felszabadulsz. Újra a része lehetsz a földnek, víznek, faleveleknek, Életnek.

Sírod felett állsz a levegővel, már látod kivel közös a lelked és a porba hullottakat.

Táncolj a kötélen egyedül.


2014. jún. 1. 16:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem tudom, azt akartad-e, hogy rímeljen, de nem rímel. Viszont a szöveg tetszik :)
2014. jún. 1. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Kétszer elolvastam, de egy két klisén túl semmiről nem szól. Meg lehetne jobban fogalmazni is, amiről írsz vagy érzelmileg jobban odacsapó módon is.

Gyakorolj

2014. jún. 1. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!