Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a különbség az olyan...

Mi a különbség az olyan masszőr közt akinek az "alanyaim" van alsó nemű és az olyan közt akin nincs?

Figyelt kérdés

Nem tudom megérteni... Van egy ismerősöm aki masszőr szeretne lenni. De ő olyan ahol nem vesznek alsó nadrágot az emberek.. (Persze majd le lesz akarva)

Na de anyám olyanhoz jár akinél hordani szokás... szóval kíváncsi vagyok, hogy miért jó az a masszőr ahol nem hordunk alsó neműt?


Én mire gondolok? Erotikus masszázs.. Más értelme van-e?



2014. jún. 1. 21:48
 1/3 anonim ***** válasza:
A különbséget az erotikus és a szakszerű masszázs között nem az alsónemű jelenti.
2014. jún. 2. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Masszőrként mondom, hogy sokkal kellemesebb meztelenül feküdni egy asztalon, úgy hogy nem szorít vagy nyom semmi, persze úgy, hogy le vagy takarva, mintha valamely ruhadarab rajtad volna és szorítana.


Te talán éjszaka bugyiban/melltartóban alszol? gondolom nem, mert szorít és kényelmetlen.


Ehhez persze ismerni kell a vendégnek a masszőrét és meg kell bíznia benne maximálisan. Vadidegennél az emberek nem igen vetkőznek le teljesen. Én se szoktam kérni, hogy vetkőzzön, de van akit már hónapok óta masszírozok, ismerjük egymást és őt nem zavarja. Kiemelem! Ettől függetlenül takarva van minden esetben! Nincs kivétel! Én nem látok a testéből annál többet, mintha fürdőruhában feküdne előttem.


Normális masszőr kerüli az erogénzónákat, szóval azért mert nincs rajtad fehérnemű, még nem erotikus masszázst kapsz.


Persze egyéb haszna is van. pl teljes testes olajos masszázsnál nem kell külön váltó fehérneműt hoznia a vendégnek, mivel nem lesz olajos az amibe jött. fogások könnyebben kivitelezhetőek, lehet hosszában is masszírozni a testet anélkül, hogy beleakadnál az alsóneműjébe.



A masszőr jóságát nem a ruha határozza meg. Hanem a szaktudása, tapasztalata és a munkája iránti szeretete.



Üdv,

Egy gyógy- és wellnessmasszőr

2014. jún. 2. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ
2014. jún. 3. 00:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!