Ez karma lenne?

Figyelt kérdés
Már kapcsolom be a porszívót, közben gondolkodok, hogy a pókok komolyan ilyen idióták, hogy ha hallják a porszívót bekapcsolni, vagy 5 cm-re tőlük, nem szaladnak el? Erreföl a szemem előtt besétált lassan a szekrény mögé, ahogy meghallotta a porszívót. Most komolyan? Amúgy nehogy azt higgyétek, hogy egy laza kaszáspókról van szó, ez egy undorító vastag fekete dög, amiktől olyat ordítok felporszívózásuk közben, hogy még én is elcsodálkozok magamon.
2014. jún. 2. 00:40
1 2
 1/16 anonim válasza:

ennek

mikoze a temahoz?

2014. jún. 2. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Ezen besírtam. XD
2014. jún. 2. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
aranyos kis kérdés volt
2014. jún. 2. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Én tudod mit nem értek? Mi a phasnak jönnek be a lakásba mikor itt semmit nem kapnak el. Kint a parkba vagy a faszom faágakon millió bogár belerepülne a hálójukba, de nekik az én szobámat kell telebaszniuk.


Üdv, Pókember

2014. jún. 2. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Különben tud-e valaki pókirtót? Terrorban élek, múlt héten éjszaka alvás közben kinyitottam a szemem és a levegőben volt egy ugyanilyen dög. Vagyis ezt álmodtam, vagy csak odaképzeltem. Rég ugrottam ki az ágyból annyi energiával.
2014. jún. 2. 00:50
 6/16 anonim válasza:
En se szeretem oket:(
2014. jún. 2. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Ez az, egyezek veled 4.
2014. jún. 2. 00:52
 8/16 anonim ***** válasza:
Raid, szúnyog és hangyaíró is jó rájuk. Idegméreg van benne így hatásos csak ne fújd magadra:D
2014. jún. 2. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
A fekete színű Mortein spray a legtutibb ellenük!
2014. jún. 2. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!!
2014. jún. 2. 01:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!