Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hazudott a nevéről és átver,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hazudott a nevéről és átver, foglalkozzak vele vagy a karma teszi a dolgát? Bővebben

Figyelt kérdés
megismertem valakit, aki 2hónapja jött ide dolgozni, randizgattunk, meg szerinte összejöttünk. épp most kerestem rá facebookon, a skype nevével, és kijött egy találat, láttam kapcsolatban van valakivel, sok közös kép van kint, a nő meg olyanokat ír ki, hogy a szerelem mindent kibír még ha más országban is laknak. kérdeztem van e facebookja, és belinkelt egy másik kamu profilt. mit kéne tennem? nem vagyok bosszúálló de kedvem lenne megszivatni :)
2014. márc. 11. 02:08
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
90%
buktasd le az asszonynál!
2014. márc. 11. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
azzal a nőnek is rossz lenne, aki nem tehet arról hogy egy szélhámossal van..
2014. márc. 11. 02:13
 3/16 anonim ***** válasza:
92%
akkor inkább hagyod, hogy egy szélhámos martalékává váljon? nézed, ahogy hülyét csinálnak belőle és ő azt hiszi, hogy hatalmas lávcsiban él vele? azzal teszel neki jót ha adsz neki esélyt arra hogy megtudja kivel van, és találjon inkább valaki normálisat!
2014. márc. 11. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
92%
igaza van a válaszolónak buktasd le egyszer úgyis kiderül és ha a nő megszereti még jobban fog neki fájni szóval buktasd le te
2014. márc. 11. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
22%

ő nem ártott a te családodnak,ezért nem lenne jogos ha te ártanál az övének.

félrekufircolt és soha nem lett volna belőle több,férfiak vagyunk,ezt el kell fogadni,de ha van egy nőnk akit szeretünk és együtt vagyunk vele,leparkoltunk nála,azt ugyanúgy szeretjük,ha néha megkúrunk mást is és soha nem hagynánk el.

ezért szerintem a beköpés túl súlyos büntetés lenne pár kis kúrásért,amivel rajtad kívül nem ártott másnak és főleg nem okozott kárt a családodnak.

2014. márc. 11. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
88%

5-ös, te normális vagy?!


ki a fene beszélt családról?

hogy gondolhatod, hogy ha lebukna akkor a kérdező ártana? csakis a megcsaló fél az aki árt. ő lépett félre.


de ami a legfontosabb: hogy van bőr a képeden ahhoz hogy úgy állítsd be, mintha ez egy normális férfi dolog lenne?! k urvára nem!!! én is férfi vagyok, és soha nem tennék ilyet. az ilyen azt érdemli hogy soha az életben ne legyen senkije!

2014. márc. 11. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
utolsó, szex nem volt még, csak vacsora, mozi, csók, ilyenek. ha megmondta volna, hogy van valakije, és csak szexelni akar, akkor más lenne a helyzet, de így kicsit több a soknál.
2014. márc. 11. 02:37
 8/16 anonim ***** válasza:
83%

"azzal a nőnek is rossz lenne, aki nem tehet arról hogy egy szélhámossal van.."

Valóban? Miért, azzal jót teszel annak a nőnek, ha hallgatólagosan hozzájárulsz, hogy a "szerelme" megcsalja?

2014. márc. 11. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
azaz utolsó előtti*
2014. márc. 11. 02:38
 10/16 anonim ***** válasza:
90%

#5 nyilván hasonló cipőben jár, így próbálja magát erkölcsileg tisztára mosni, ezzel a "mivel férfi vagyok, szabadon félreQrhatok" ideológiával.

Nem. Te nem férfi vagy, hanem csak egy féreg. Egy FÉRFI (aki valóban férfi, és nem csak egy hímnemű véglény) SZERETI a barátnőjét, és ennél fogva nem az fogja boldoggá tenni, hogy idegen lyukakba lóbálja a hancúrlécét.

2014. márc. 11. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!