Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek ez a szekró jó...

Szerintetek ez a szekró jó lenne bolondballagásra? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

na szóval lány vagyok most lesz bolondballagásom, és mivel nincs konkrét ötletem meg már nincs sok idő addig ilyen picit rockeres szerkóra gondoltam (hát otthoni cuccokból oldottam meg) fekete atléta, farmersort, derékra kötött fekete-piros kockás ing (régi fajta) és szürke mokaszin szerű tornacipő +vörös rúzs, fekete macskára kihúzott szem, pilótafazonú napszemcsi és szegecses karkötő

ez jó lenne? csak őszintén Thx.


2014. jún. 2. 17:19
 1/1 anonim válasza:

nem tudom, minek akarsz ebben kiöltözni?

nekünk is most lesz de nálunk úgy van ,hogy általában mindenkinek fehér póló és mindenkivel aláíratjuk, nyakláncra fűzött cumi a szájban, hajszínezővel befújt őrült haj, hülye szerelés (szétszaggatott nadrág, vastag téli zoknival, őrült kiegészítők) bevásárlókocsiban/rolleren tologatunk mindenkit a suliban, a lányoknak vörös rúzs és a fiúknak/lányoknak nyomnak puszit vele az arcukra:)

ennyit tudtam írni, remélem valamit azért segítettem >:)

2014. jún. 4. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!