Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek? (többi lent FONTOS)

Csaakegyszomorúlány kérdése:

Mit tegyek? (többi lent FONTOS)

Figyelt kérdés

Na szóval..van egy nagy nagy gondom.. Élettörténet:

12 éves kitűnő tanuló,egész életemben 4.-ben volt 1 db 1esem mindent megeszek(fontos!) lány vagyok.

Testvérem: 15 éves 2-3mas tanuló,egyik nap 11 egyest hozott a suliból amit elvileg fél év alatt szedett össze, alig eszik meg valamit (felsorolom: rántott hús, tészta, húsleves, fasírt, tört krumpli, szalámi, kenyér ENNYIT eszik meg!!! semmi zöldség, gyümölcs, főzelék, leves CSAK ennyi!)

Na és akkor az lenne a problémám, hogy a testvéremnek ,,jobb dolga" van.. Mármint úgy értve, hogy ha mondjuk tegyem föl nincs rend a szobámban engem leüvölt APUM, és az összes szekrényemet kiborítja (mikor rendben van nagyjából) stb.. ha a tesómnak nincs rend a szobájába akkor rá szól hogy tegyen rendet SZÉPEN... nagyon sok dolog van amivel nagyon megbánt apa, mert így olyan érzésem van, hogy a tesómat azért nem ordítja le, mert őt szereti, engem azért ordít le, mert nem szeret.. és ez nekem nagyon rosszul esik. apum kamionos hétvégente van csak itthon, és ezért nekem MINDEN egyes hétvégén ki van sírva a szemem. Egyik hétvégén este, mikor hazajött készíteni akartam neki bögrés sütit amit aznap találtam, és megakartam neki csinálni.Mondom neki, hogy apa menj be a szobába készítek valami finomat! Erre a válasza az volt hogy : - Most ettem , mért nem előtte szóltál! - már hangosan és idegesen.

Segítsetek, hogy mit tudok tenni, hogy ne ez legyen a helyzet:/



2014. jún. 2. 20:32
 1/6 anonim ***** válasza:
hát ez szomorú dolog hogy így bánnak veled otthon, anyud nem tesz semmit? nem szól rá apudra?
2014. jún. 2. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Anyukám rá szól apukámra, már legalább 10szer elbeszélgetett vele hogy ez nem jó így és hogy hagyja abba, és egyenlően nézzen rám és a tesómra, de apukám hajthatatlan.
2014. jún. 2. 21:17
 3/6 anonim ***** válasza:

A testvéred is lány,vagy ő fiú?

Szegénykém, mennyire igyekszel, ez nagyon nem szép apukádtól.

2014. jún. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ez nagyon nem jó amit apud csinál, sajnálom hogy ilyet kellett kifognod, rendesnek tűnsz így, ordibálással nem old meg semmit csak rongálja a környezete egészségét
2014. jún. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 811 válasza:
azért lehet, hogy tőled többet is vár el....mondjuk ez az utolsó, ez picit kiábrándító, mármint a sütis történet...
2014. jún. 2. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Tesóm fiú
2014. jún. 3. 06:57

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!