Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti szeretnétek egy olyan...

Ti szeretnétek egy olyan világban élni, mint amilyen a Violetta című film?

Figyelt kérdés
Tehát: körül vesznek titeket igaz barátok, szerelmek, és a zene:)

2014. jún. 2. 22:30
 1/10 KoviAti ***** válasza:
inkább olyanban mint amilyen az amerikai pitében van... de azért francesca-t és camilla-t gerincre végnám :)
2014. jún. 2. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
igen jó lenne! :)
2014. jún. 3. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Hát néhányat változtatnék,de am igen:)
2014. jún. 3. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Az ő élte tele van problémákkal, furcsaságokkal ami nem midig lenne az életben. De azon kívül érdekes élete van, de én maradok a sajátomnál mert meg vagyok vele elégedve, habár kisebb vagyok Violettánál. De nekem is tetszik persze ttól még az élete:)
2014. jún. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:

Kedves kérdező!

Tapasztalatból mondom, húgom megszállotja ennek a világi marhaságnak, és inkább a pokolba mennék mint a sok ürgefejű társaságába :) . A rövid véleményem az egész sorozatról : Számomra érthetetlen, hogy lehet ennyire jellemtelen a főszereplő. Csak él bele a világba, semmi, DE SEMMI nem történik vele, a sok lenyalt "tökéletes" barátja körbeveszi, az egész a bugrisok ugrálásáról szól, ahogy pattog a sok tehetségtelen majom a színpadon :) Mondjuk bevallom, nézetsége az van (10% olyan tinilány, aki vissza van fejlődve/nincs rendben az élete , 98% kislány, 6-7évesek és 0,5% Idős hölgyek, hisz tudjuk hogy odavannak az ilyenekért, 0,5% homokos fiúk) , és ezt meg is érteném, ha nem egy ócska szappanopera lenne szörnyű színészi gárdával (mivel a színészek is túljátszák az egészet, kivéve akkor amikor kellene). A többség már rég kinőtt az ehez hasonló cukormázas,felszínes sorozatból.Félreértés ne essék, a Violetta minden, csak nem minőségi sorozat, történetmesélési szempontból legalábbis semmiképpen sem kiemelkedő. Olyan dolgokon tudnak agyalni, és problémákat kreálni belőle, amiket egyetlen beszélgetéssel meg lehetne oldani. Értsd: titkolóznak, holott tök butaság, de mégis, azon aggódnak az epizódok nagy hányadában, hogy majd jól lebuknak, és akkor mi lesz…A sorozat teljesen hiteltelen, mi, hogy a kiscsaj semmit nem tud az anyukájáról??? az elmúlt 16 év során semmit sem kérdezett az apjától?? Kb a sorozatban is annyit vannak együtt amennyit muszály, mint hogyha a kiscsaj csak élősködne és hátráltatná az apját. Aon kívül nem látom értelmét se a házvezetőnőnek, se a "papírfelügyelő" csávónak, csak a babysittnek...de annak se értem nagyon a gondolkodását. KIZÁRT, hogy a testvére lánya jobban foglalkoztatja mint a saját élete. Mellesleg a kiscsajjal nem is nagyon foglalkozik. Arról sem tudunk semmit,hogy mit csinál míg a gyerek stúdióba van. A fater mondhatom nagyon pénzes, csak éppen agya nincsen. Megoldhatta volna, hogy ne legyen annyi felesleges melós a ház körül, amiket ők végeznek egy ember is bármikor megcsinálja. Ja és Jade...nem mondom, hogy nem bírom a csajt, magasan a legkidolgozottab karakter, de szerintem nem csak bennem merült fel a kérdés: Hogy szedte össze ez a pasi ezt a libát? Hát...ez is örök rejtély marad. Na de beszéljünk egy picit az egész kitalálójáról, a rendezőről :D..szerintem, és ezt őszintén mondom, egy zseni volt aki megrendezte és kitalálta. Nagyon ért ahoz, hogy hogyan népszerűsítsen, és hogy mire "buknak", minek van a tetőponton a nézettsége, magyarul, hogy mivel keresheti agyon magát. Hát, szerintem azok akik nem nézik ezt a "sorozatot" mindnek ismerős az érzés: ismerősök folyamatosan erről áradoznak, és "azért nem mehettek le fagyizni, mert épp violetta megy, azért kell hazaérni 6ra hogy nehogy lekésse,amikor tanulok azért kell átmennem a másik szobába mert épp violetta megy és zavarom"... Hát igen, legyünk büszkék, a mai fitalságnak ez kell, szupertanulságos, a gyerekek megtudhatják hogyan legyen olyan életük, melyben semmit sem kell tenniük, mert minden adott, semmiért sem kell kűzdeni mert apuci mindent a feneke alá rak, és születésétől kezdve tökéletes és tehetséges, azt a fiút kapja amelyiket szeretné...Ez kell nektek, hogy legyen mire irigykedni :D Köszönöm, hogy végigolvastad, bocsi muszály volt mostmár elmondani a véleményem, sajnálom ha ezzel megbántottam valakit, nem kell komolyan venni, ez csak az én véleményem :)

2014. jún. 3. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm az ŐSZINTE véleményt! Részben egyet is értek veled, bár nekem (nem is tudom hogy) bejött a sorozatból pár rész, de főleg a dalok miatt, azok nem rosszak szerintem.
2014. jún. 4. 16:46
 7/10 anonim ***** válasza:
előző válaszoló: miért, hány éves a húgod hogy ennyire Violetta bolond hogy rohan nézni? ha szabad tudni
2014. jún. 5. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
5. vagyok...nagy szégenemre 14 éves és ikrek vagyunk, 2 perc van köztem és közte. Sajnos nem csak ebben tér el a véleményünk...hanem tényleg mindenben. Ez által nagyon beszélgetni se tudok vele, kicsit visszamaradottabb.
2014. jún. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Oké, a személyes dolgokat kerüljük! Szerintem nem baj hogy 14 évesen nézed, biztos vagyok benne hogy más emberek is nézik akik a te korosztályodon vannak:) És lehet hogy rohan nézni, de az nem jelenti azt hogy valaki hülye, egyébként én örülnék ha lenne egy ikertesóm, mert pl velem egy korosztályon van, így segíthetünk egymásnak különféle dolgokban .. nekem két tesóm van és alig találkozok velük, pedig 16 és 18 évesek mégis mindig külföldre mennek és sose találkozok velük :'( .. de ez csak azért közöltem h tudd hogy örülj neki akármilyen is!
2014. jún. 9. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Ugyanúgy,ahogy az a hosszú komment volt,mégegyszer leírnom nem érdemes.:)

Nekem is a húgom nézni.pffff.

2014. nov. 13. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!