Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Május 15. én jelenik meg a...

Május 15. én jelenik meg a Violetta film koncert és nem tudom hogy csak Budapesten vagy Nyíregyházán is fogják adni a mozikban?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 9. 17:13
 1/8 anonim ***** válasza:
Még sehol sincs fent az interneten semmilyen időpont :/ Én is emiatt aggódom, figyeld a Disney Csatorna Magyarország facebook oldalát, azt ígérték, hogy oda kiírnak több infót
2014. ápr. 16. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszön szépen a válaszodat!

Sokat segítettél!!

2014. ápr. 17. 07:24
 3/8 ConverseDog válasza:
én ugy tudtam május 8.-án már megjelenik
2014. ápr. 19. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Szerintem úgy lesz, mint a többi film, hogy először Budapesten, azután pedig a többi városban.
2014. ápr. 23. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szegeden is bemutatják? Kérlek gyorsan válaszoljatok, ha lehet privátba. Előre is köszönöm
2014. ápr. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Május 8-tól lesz látható a Cinema City-ben, de korlátozott ideig: [link]
2014. ápr. 25. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen,hogy segítettetek!
2014. máj. 1. 11:13
 8/8 Sakurachan13 válasza:
Mi felhívtuk a Cinema City Budapesti központját, mert mi is Nyíregyházán meg akartuk nézni, de mondták, hogy itt egyáltalán ne, fogják adni :(
2014. máj. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!