Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek mit tegyek?

Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés
11 éves vagyok.Van egy barátnőm aki tök jó fej volt meg minden kedves aranyos,volt egy szerelme akiért teljesen oda volt.Aztán múlt héten mikor rájött,hogy az egyik fiúnak tetszik az osztályból egyből ő neki is tetszett a fiú amit nem értettem.Azután már egyre bunkóbb lett,mert a legjobb barátnőmmel is azt csinálta hogy pl.: ellökte vagy hülyeségből megverte és aztán pedig azt mondta hogy ő ezen mennyit sírt ami nem is igaz csak nagyon fájt neki és ez gondolom azért hazudta hogy megmutassa a fiúknak hogy menniyre erős hogy akit meglök az egyből bőgni kezdd.meg egyfolytába beégeti a fiúk előtt.Aztán tegnapelőtt megtetszett neki más szakitott vele és összejött avval a fiúval aztán tegnap megint szakitott vele és újra összejött evvel a fiúval.És van egy barátnője akit mondjuk úgy imád és mivel neki nincs facebookja ezért velem chatel és másnap megint nem foglalkozik velem.Meg amikor odamegyünk hozzájuk és odaállok a fiú és mellé akkor egyből hogy nem akartok arrébb állni??? Én megvédem magam,de akkor egyből megsértődik és üt.Ami eléggé fáj. Nem tudom szerintetek meg mondjam neki az igazat,hogy ez a fiú teljesen megváltoztatja vagy pedig ne foglalkozzak vele??
2014. jún. 3. 17:58
 1/2 anonim ***** válasza:
szrj a fejére az ilyennek, szóba se állj vele, nézd levegőnek
2014. jún. 3. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
de akk besértődik és bocsánatkérő üzenetekkel bombáz
2014. jún. 3. 18:17

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!