Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki megtudná írni, hogy az...

Valaki megtudná írni, hogy az angol Chester férfi névnek van-e magyar megfelelője?

Figyelt kérdés
Ha találtok írjatok többet is ;)

2014. jún. 3. 19:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Te most ezt nem gondoltad komolyan, ugye? Figy, legyen pl Csenger, Csongor... :)
2014. jún. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

*előző vagyok, tessék, itt a jelentése is:

From a surname which originally belonged to a person who came from Chester, an old Roman settlement in Britain. The name of the settlement came from Latin castrum "fortified place". forrás:behindthename.com/name/chester

2014. jún. 3. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

www.thinkbabynames.com

Chester meaning and name origin


Chester \ch(es)-ter\ as a boy's name is pronounced CHES-ter. It is of Old English and Latin origin, and the meaning of Chester is "camp of soldiers". Surname and place name from Roman Britain that became used as a given name. President Chester Arthur; newscaster Chet Huntley.


Chester has 3 variant forms: Chess, Cheston and Chet.


For more information, see also the related name Rochester.


Suggested similar baby names are Caster and Coster.


View a list of the 2 names that reference Chester.


Read more at [link]


Hogy magyarra???

2014. jún. 4. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Csongor
2021. jún. 18. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
70%
Van egy Csesznek nevű település Magyarországon. Én még nem jártam arra, de létezik, egyszer szerintem elmegyek, megnézem, biztos szép, mint minden magyar város, falu. Szép helyek ezek.
2021. jún. 18. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Cseszneki vár van ott (veszprémi vagyok).
2023. febr. 23. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!