Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Segítség! Mit csináljak, hogy...

Kbija kérdése:

Segítség! Mit csináljak, hogy ballagáskor ne sírjam el magam?

Figyelt kérdés
A legjobb barátnőimmel külön megyünk ők 3an 1 településre én meg messzebb és ők minden nap tudnak találkozni a buszon! Ma is amikor elkezdtük énekelni a ballagási dalokat elkezdtünk sírni és röhögni együtt... tudom hogy majd lesznek új barátaim meg minden meg majd a régiekkel is fogok találkozni de az éneklés utàn is gombóc volt a torkomban hogy 1 hét múlva külön válnak útjaink!
2014. jún. 4. 20:12
 1/7 A kérdező kommentje:
Nehogy azt mondjátok hogy sirjam ki előtte magam!
2014. jún. 4. 20:18
 2/7 Hilda-1 válasza:
Próbáld megemberelni magas! =) De egyébként nagyon valószínű hogy fáradt is lehetsz már.A nyári szünet jót fog tenni.Sajnos anno akkoriban én annyira sírtam a ballagásomon hogy nem tudtam jelen lenni a családi vacsorámon.Nagyon rosszul éreztem magam.Másnap csak úgy emlegettük az esetet hogy "a ballagó kidőlt"---hát te ne járj így.Másrészről a mai információs társadalmunkban már könnye kapcsolatba léphetsz velük neten,telefonon keresztül.Ne hagyjátok hogy a barátság szerte hulljon csak úgy.Fontos megemlítenem hogy ez mind tőled és barátnőidtől is erőfeszítést igényel.Ne gondold úgy hogy "külön válnak útjaink"---mert lehet de attól még tudtok találkozni.Na remélem segítettem. 7)
2014. jún. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Hilda-1 válasza:
Bocs a helyesírási hibákért =)
2014. jún. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Bármennyire is furcsán hangzik, de a ballagási próbáinkon mi is állandóan elsírtuk magunkat a tanárok, és a diákok egyaránt. Aztán eljött a nagy nap, mindenki szolidabb sminkben, gyönyörű ruhákban, élveztük, hogy még együtt lehetünk. Utolsó perceink voltak így közösen, és azóta sem voltunk együtt -mm. a teljes osztály-. A sírást elfolytottuk, és bár mindenki arcán látszódott,hogy a mosoly mögött bizony ott bújkál a mérhetetlen szomorúság, nem sírtunk. miért nem? Mert a szüleink, nagyszüleink sírtak helyettünk is, erősnek mutattuk magunkat, miközben abban a teremben mi voltunk a leggyengébbek. Hatalmas kőtömeg volt rajtunk, de amolyan " mosolyogj, hogy így gondoljak rád" elven néztünk végig egymáson. Aztán amikor lezajlott a ballagás, fél-háromnegyed órát beültünk a régi osztályterembe, búcsúzkodtunk, sírtunk is, nevettünk is, és végül mindenki megkönnyebbült :) Nem baj, ha sírsz, hisz ez csak azt mutatja, hogy vannak érzéseid, és szeretted az osztályodat :) tankolj be zsepivel, és ha úgyérzed jönnie kell, akkor jönni fog. (nekünk a ballagtatóink raktak külön zsepit a tarisznyánkba)
2014. jún. 5. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi :D ( ez ilyen érzelmes szöveg volt!:) )
2014. jún. 5. 18:45
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen, kicsit :) Én is pénteken megyek ballagásra (barátnőmé) szóval nem leszek érintett,de azért félek,hogy pár kósza könnycsepp elszabadul :D Neked szorítok azért :)
2014. jún. 6. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi :D
2014. jún. 6. 21:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!