Kezdőoldal » Ünnepek » Ballagás » Mit tehetek, hogy ne sírjam...

Mit tehetek, hogy ne sírjam el magam ballagáskor? 14L

Figyelt kérdés
Eléggé elérzékenyülős típus vagyok. Nézegetem a ballagási videókat, és már most is a szemembe szökik a könny. Nagyon jó az osztályunk, összetartóak vagyunk. Mit tegyek, hogy ne bőgjek egész ballagáson? Édesanyám tuti, hogy sírni fog, ez is rátesz egy lapáttal.
2013. ápr. 5. 18:43
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj, nem leszel egyedül. Nálunk majdnem minden lány sírt.
2013. ápr. 5. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%
Nálunk is elsírta magát egy lány.Szerintem próbálj valami másra koncentrálni
2013. ápr. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne sírhatnál ,ha szeretted az osztályt mutasd ki nyugodtan ,hogy hiányozni fognak:)
2013. ápr. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
73%
képzelj el mindenkit meztelenül xD
2013. ápr. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Ezzel nincsen semmi baj. Bár én is éreztem volna ingert ballagáson a síráshoz, de én inkkább odavoltam az örömtől. Én voltam a történelem legvidámabb ballagója :D
2013. ápr. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
30%
egyszerű a válasz egyszerűen ne sírj,én a ballagásomon borzasztóan leégtem a színpadon 350 ember előtt és mégsem sírtam
2013. ápr. 5. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Én is most fogok ballagni,és tuti,hogy végig fogom sírni az egészet.Még a tavalyi 8. osztályosokat is megsirattam,pedig nem haverkodtunk annyira velük,de gyönyörű volt az egész műsor.

Tuti valami másra próbálok majd koncentrálni,vagy valami vicces cuccot találok ki,mint ahogy előttem is írták,ez a pucér embertömeg dolog xD Hátha sikerülni fog :D

2013. ápr. 6. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Mi a tanárbúcsúztatón kibőgtük magunkat így már a ballagáson nem volt gond =).
2013. ápr. 6. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Tapasztalatom szerint fölösleges előre agyalni ilyeneket, másra koncentrálni pedig egyenes butaság. Egy ballagás nagyon szép esemény, illik megadni a módját, átadni magad az egésznek, ennek az érzésnek.


Nekünk nem volt olyan jó az osztályunk, mégis megkönnyeztem a ballagást. 8 év az 8 év, és még ha nem is voltunk tökéletes osztály, rengeteg emlékünk volt, jó és rossz egyaránt, nagyon sokat tanultunk az életről, az emberi kapcsolatokról és ez nagyon fontos. Ráadásul két meglepetés is ért, az egyik a tanárok ajándéka volt (egy gyönyörű, megható dalt énekeltek nekünk), a másik pedig a könyv, amit ajándékba kaptam a szorgalmamért és a közösségi munkámért.


Akkor kicsit furcsának éreztem, hogy elsírtam magam, de nem bánom. Azért, mert tényleg átadtam magam ennek a ballagási hangulatnak, másrészt pedig így is nagyon szép emlék ez nekem.


Most is ballagásra készülök, de idén már a középsuliból ballagok. Szerintem idén is sanszos, hogy elsírom magam, már a szalagavatón a szalagtűzéskor is majdnem elsírtam magam a meghatottságtól. Ahogy az osztályfőnököm feltűzte nekem a szalagot, annyira megható pillanat volt, soha nem fogom elfelejteni. Rám mosolygott, gratulált és azt láttam a szemében, hogy őszintén büszke rám.

A ballagáson ez még inkább előtérbe kerül. És bár most is volt széthúzás a 4 év alatt, nem is kevés, valahol mélyen mégiscsak jó osztály voltunk. Olyan meglepetésekkel tudtunk készülni a tanároknak egy-egy ünnep előtt, amire más osztályok nem gondoltak. Volt, aki ajándékokat vett, ami persze jó dolog, de szerintem fontosabb az, hogy mi pl. sokszor énekeltünk nekik. Kiválasztottunk egy dalt, ami illett az alkalomhoz, begyakoroltuk, megtanultuk a szöveget, egységesen öltöztünk fel (pl. fehér felső, sötét nadrág), és szívünket lelkünket beletéve adtuk elő a műsorunkat. Szóval tudtunk mi kellemes meglepetéseket okozni a tanári karnak! És ezek hiányozni fognak nekem..


Szerintem ne akarj másra koncentrálni, légy ott fejben is, add át magad az érzésnek és ha kell, hát sírj. Nem lesz gáz, hidd el. :)

2013. ápr. 6. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok, most hogy így eszembe jutott, már sírok...Egyszer ilyen helyzetben az egyik barátnőm azt mondta, hogy "szőrös a mellbimbóm", mintha ez a világ legtermészetesebb mondata lenne egy esemény közepén. Bevált. :D
2013. ápr. 8. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!