Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi legyen a C betű a vakáció...

Mi legyen a C betű a vakáció feliratban?

Figyelt kérdés

Gondoltam már a DC logóra,de nálunk,az osztályban úgy van,hogy mindenki megrajzolja a saját kis betűjét egy papírra, felrakja a

táblára,és szavazás alapján döntjük el,hogy ki rajzolja fel . Az Ó betűnél próbálkoztam a converse logóval,de 4.-esek vagyunk és, a converse jelre is mondták,hogy nem ismerik azt a márkát. Ha a converét nem ismerik, akkor nem hiszem, hogy a DC-t fogják ismerni,ezért nem is szavaznak rá!


Mi legyen a C betű?



2014. jún. 5. 19:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Patkó, ami négylevelű lóherékből van.
2014. jún. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Kösz nem rossz! Sőt! De sajnos már megnyerte egy másik gyerek, mire elolvastam. Azért nagyon szépen köszönöm,hogy ilyen gyorsan válaszoltál! :-) De az Á betűt megnyertem!

Remélem,a ti osztályotok VAKÁCIÓ! felirata is jó lesz! jó VAKÁCIÓT! (már ha iskolás vagy) Mégegyszer kösz!

2014. jún. 6. 17:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!