Terhes vagyok e?!

Figyelt kérdés

18 éves diák lány vagyok a hónapban fogok érettségizni emiatt nagyon ideges feszült vagyok! A legutóbbi menstruációm óta 55nap telt el a barátommal a hónapban többször is szeretkeztünk minden alakalommal óvszerrel védekeztünk a héten csináltam egyterhességi gyors tesztet negatív lett határozottan

Szerintetek terhes vagyok?!



2014. jún. 5. 23:22
 1/4 anonim ***** válasza:
máskor is szokott ennyit késni? (az óvszer elég biztonságos)
2014. jún. 5. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Máskor is szokott késni két három havonta általában ki is marad egy hónap de mindig pontszabályosnak mondható de szabálytalanak is mert hol 36 nap után hol csak 20 nap után jönn meg!

Nagy félek

2014. jún. 6. 00:23
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor elég rendszertelen. Valószínűbb, hogy nem vagy t., a teszt szerint se. Nehéz lehet így tanulni a vizsgára. Próbálj valahogy megnyugodni. Még egy teszt, menj orvoshoz is, és mondd mindezt el.
2014. jún. 6. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nem ártana nőgyógyászhoz fordulnod!!!!!!!!!!
2014. jún. 6. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!