Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak, hogy jobban...

Mit csináljak, hogy jobban érezzem magam?

Figyelt kérdés
19 éves lány vagyok. És mostanában(vagyis már egy pár éve)megkattantam egy kicsit. Elég furcsa dolgaim vannak, először is nem megy a tanulás. Világ életemben jó tanuló voltam,mindig gürcöltem a jó eredményért, de valahogy most nem megy.Nem értem miért.Se erőm se kedvem nincs az egészhez(holott egész nap semmit se csinálok, szóval nincs mitől elfáradjak).Nagyon kellene most hajtanom mert érettségizni fogok nemsokára...meg hát nem vagyok az a leszarós típus h majd csak megúszom valahogy, meg h 1-2 karó nem árt, hanem pont az ellenkezője...folyamatosan ölöm magam a dolgon, és csomószor sírok h nem megy. Nem arról van szó h rosszul állnék a jegyeim jók és a végén mindig megtanulom a dolgokat, de amig eljutok odáig addig szinte elpusztítom magam, pl. éjjelente fenntmaradok tanulni, így egész héten olyan vagyok mint a mosott szar, karikás szem , beesett arc stb stb..és ez kikészít, hogy nem tudom beosztani az időmet! Szerintem köze lehet ahhoz h nem csinálok semmit, nincsenek programok, sem barátok, egyszerűen minden napom ugyan olyan, dögunalom.persze h így nincs kedve az embernek semmihez, mert nincs ami motiválja.
2010. jan. 1. 19:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Tulajdonképpen, meg is válaszoltad a kérdésedet. Szerezz barátokat, és csinálj programokat. Elég hamar eljutottál ehhez az állapothoz. Velem is ez van, de én már rég voltam 19. Bárcsak vissza lehetne pörgetni az időt, hogy ujra úgy érezhessem magam, mint akkoriban!
2010. jan. 1. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi a választ;)
2010. jan. 1. 20:18
 3/3 anonim ***** válasza:
Szívesen, bár nem tudom, tudtam-e valamit segíteni.
2010. jan. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!