Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Biosz emelt szobeli mennyire...

Biosz emelt szobeli mennyire vészes?

Figyelt kérdés
70 % os ltt az irasbelim. Felek atol h olyan tetelt huzok amit nem tudok es megbuktatnak. Azert 5 pontot ot kicsikarnad beloled igaz? ( kemia emeltem is volt es arra fokent arra tanultam )

2014. jún. 7. 05:56
 1/1 anonim ***** válasza:
Én tegnapelőtt voltam biosz emelt szóbelin,nekem 69%-os lett a biosz. Hát..akik előttem voltak elég jól tudták az anyagot,sokszor kérdezték őket egyébként ami kimaradt. Én az evolúciót húztam,és kenyérről volt egy szöveg.Elmondtam amit tudtam,volt olyan amit nem,rákérdeztek,de nem tudtam akkor se. Én 25-35 közöttire saccolom a pontom,de nem tudom mi ért pontot abból amit mondtam. Ha 70%-ra megírtad akkor szerintem csak tudsz pár dolgot,a vizsgáztatók meg segítenek
2014. jún. 7. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!