Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » CIGIZŐ FIATALOK! Ti milyen...

CIGIZŐ FIATALOK! Ti milyen cigit szívtok? Mennyit szívtok el naponta? HOGY BÍRJÁTOK ANYAGILAG, MIBŐL VAN PÉNZETEK CIGIT VENNI?

Figyelt kérdés

Legfőképpen olyan fiatalok válaszát várom, akik még nem dolgoznak, nincs önálló keresetük.

(A korotokat és a nemeteket is írjátok le!)


2014. jún. 7. 16:07
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

15-től 17 éves koromog cigiztem, és mivel sportolok, és a teljesítményem romlani kezdett, abbahagytam.

napi 10-20 szálat szívtam, az azt jelenti, hogy 2 naponta vettem, volt időszak, hogy naponta. Minden zsebpénzem, és megtakarított pénzem ráment, ha úgy volt akkor inkább nem kajáltam. Amikor kaptam zsebpénzt, vagy szülinapra pénzt, annak nagyrésze cigire ment, bánom is, hogy ennyi pénzt költöttem egy ilyen felesleges dologra, ugyanis tökéletesen elvagyok nélküle, egészségben.

2014. jún. 7. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
60%
*koromig
2014. jún. 7. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%

Nekem vagy anyum szokott rá pénzt adni vagy ő vesz nekem. :D Vagy vesz magának és megfelezi velem. :D Ilyen problémám szerencsére nincsen. :D Mikor milyet szívok, de mostanság Davidoffot és napi 3-4 szál.

19/L

2014. jún. 7. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
1. vagyok, elfelejtettem leírni milyet szívtam. Leggyakrabban kék multit és piros marlborót, de gyakran szívtam még fekete bensont, néha kék pall mallt, vagy arany marlborót. Igazából mindegy volt, mindegyik ugyanolyan szar.
2014. jún. 7. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
:(
2014. jún. 7. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Rayna válasza:
Tilbury vanilla cherry-t szívok, naponta kb 5 szálat (de ez attól függ, hol vagyok, mit csinálok, stb.). Zsebpénzemből szoktam rá költeni (mivel töltöm a cigit, és nem is szívok olyan nagyon sokat, így nem olyan eget rengetően drágán jövök ki belőle). 22/L
2014. jún. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
kapcsold már ki a caps lockot baz*meg
2014. jún. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Sárga Camelt tekerek, napi 1-5 szálat. Nincs sok zsebpénzem, de be tudom osztani, így ez nekem még belefér.

15/f

2014. jún. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!