Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Szerintetek az gáz ha a az...

Szerintetek az gáz ha a az osztályba 5-6 gyerek szinte naponta cigizik?

Figyelt kérdés
A többi fiú közül is kipróbálták már 2-3-an és én is de életemben max fél dobozzal ha elszívtam egy év alatt és már nem szoktam még ha kínálnak sem.
2014. márc. 1. 11:52
 1/8 A kérdező kommentje:
12f
2014. márc. 1. 11:53
 2/8 anonim ***** válasza:
95%

12/F??

Ilyenkor örülök, hogy nincs gyerekem...

2014. márc. 1. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

PF.. nos a legtöbben úgy gondoljuk, hogy 12 éves korban még nem angyon kéne dohányozni.. igaz egyik ismerősöm 14 évesen kezdtem, de most hogy eltelt 20 év köhög mint állat, és letenni se bírja a cigit..

Mindenesetre csak ennyi baj van ezzel, meg még az h drága, meg még egy pár dolog.. pl a futás nehezebben megy, hamarabb kifulladsz - osztálytársaimnál láttam ezt.

Nos.. igen mondhatom a többi ember nevében is, hogy igen, gáz dolog 12-3 évesen bagózni. De a ti életetek...

2014. márc. 1. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Azért nem szerencsés ilyen fiatalon gyújtani, mert az illető pár év múlva függő lesz és nagyon nehezen fogja tudni letenni, ezért gáz.
2014. márc. 1. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
41%
Nem gáz és nem is érdekel. Mindenki annyi évesen cigizik, amennyin akar.
2014. márc. 1. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
59%
Nem gáz csak káros.
2014. márc. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
79%
Szerintem gáz, mert nagyon sokan megbánták, hogy korán kezdtek el cigizni, függők lettek s nem tudták letenni... De mindenki eldöntö magának.
2014. márc. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

12 évesnek honnan van pénze cigire? Ha a szülők adnak, akkor megérdemelnek egy alapos seggberugást. Ha meg nem tudnak róla, hogy a gyerek mire költi a zsebpénzét akkor is.

Persze nem kell a gyerek után kémkedni, de azért vegye már észre a szülő, ha a fiacskája vagy kislánya bagózik! 12 évesen még nem annyira önálló valaki, a bagószaküzletből is páros lábbal rúgnák ki.

2014. ápr. 11. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!