Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Égő házak ufók, mi történt ma...

Égő házak ufók, mi történt ma Budapest felett? Részletek lent.

Figyelt kérdés
Ma délután kb. fél 4 felé hatalmas sötét füstoszlopot figyeltem meg a Kelenföldi erőmű irányába, majd nem sokkal később a tűzoltók szirénáit hallottam, és később a füst megszűnt. Mi égett ott? Viszont közben meg az észak-északkeleti égen kb. 45°-os magasságban megláttam egy fehér pontot, ami először nagyon-nagyon lassan ereszkedett, majd elindult északkelet felé, és a Gellért-hegy keleti vége felett majdnem eltűnt, majd ismét emelkedni kezdett, és végül jóval messzebb magasan a keleti égen vesztettem nyomát, mikor felhők háttere elé került. Mi lehetett ez? Olyannak tűnt, mint egy léggömb, de hát ha az lett volna, akkor nem szállt volna lefelé is először.

2014. jún. 7. 20:32
 1/3 anonim válasza:
egykent en is lattam ilyesmit.. es meg ocsikem ram is szolt az egy ufo.. ilyen 3-fel 4 tajaban..
2014. jún. 7. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Velem már rengeteg ilyen eset volt.Küldök párat privátban ha akarod.
2014. jún. 8. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Rendben, írj privátot!
2014. jún. 9. 23:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!