Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Varró Dávid miért hiszi azt,...

Varró Dávid miért hiszi azt, h tud énekelni? És hogy ő is egy celeb, mikor mégsem az?

Figyelt kérdés
2014. jún. 8. 07:39
 1/4 anonim ***** válasza:

A még fontosabb kérdés:


Ki az a Varró Dávid? Hót komolyan én most találkozom ezzel a névvel először, és erősen úgy érzem, hogy az egész ember nem éri meg a fáradságot, hogy ráguglizzak.

2014. jún. 8. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

első, hát nem tudtad? ő egy világhírű énekes, aki már a román x-faktorban is volt zsűri, és arra is képes, hogy egy napon fellépjen az ország 4 legtávolabbi sarkán teltház előtt :D

emellett még ráadásul most az eurovízióra is kijutott, ő megkerülte A dal-t is, ezért nincs benne a legjobb 30ban, bár ettől függetlenül már eleve jelentkezni sem tudott volna, de hát ez tök mellékes, ő megoldja :D ja, és facebook-ok 35ezer követője van, amiből 34500 indiai és arab, de ők is rajongói, mert egy nagyon népszerű, "Youtube Online The Star" tehetségkutatóban indult, és ott az egész világ megismerte :D (forrás: [link] )


jah, és ezt az blogját is százezrek követik, és természetesen ő maga írja E/3 személyben...:D

2015. jan. 16. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 cutegirl17 válasza:
Varró Dávid csak egy beképzelt senki..semmi énekhangja nincs..Hallgassatok meg 1-2 zenéjét..BORZASZTÓ ÉS FElHÁBORÍTÓ..Undorító az a "pasi". Azt állítja, hogy ő már járt Floridában, Londonban meg még pár ilyen helyen, közben meg tesója is megmondta, hogy folyon otthon ül amikor állítólag ott van.. szánalmas..-.-
2015. okt. 31. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

volt régebben egy Hajmosómedve nevű oldal, ahol egy srác gyűjtötte a legnagyobb hazugságait, hülyeségeit. azt sem bírta elviselni, és volt néhány ember, aki bejelentette, majd törölték az oldalt :D


én megismertem azt a srácot, küldtem neki néha én is dolgokat róla, és szóval azóta is szoktunk beszélni.

azon vagyunk kiakadva a leginkább, hogy van egy kis réteg, aki mégis elhiszi ezt neki...ma jött ki a legújabb "zenéje" és valaki bátorkodott odaírni, hogy nagyon tetszik neki, és hogy milyen jó...:D


amúgy ask.fm-en is magának írkál néha kérdéseket...például mostanában ilyeneket írkál, hogy "láttalak autóval kalocsán", meg hogy bmw-vel látták, és akkor írta rá, hogy az ismerősé volt, de hogy nemsoká meglesz az övé is...aztán közben biciklivel járkál...

[link]


ezt is magának írta...

[link]

kérdésben is ott a szív, és a válaszban is...:D

meg régen arról lehetett megismerni az írását, hogy felkiáltójelet tett a mondat közepére, és az is ott lerítt a kérdésben, hogy ott is úgy volt...:D


meg amin még felröhögtem, hogy neki havi 40-50 fellépése van.


annyira nincs tisztában a magyar viszonylatokkal, mutasson már bárki más valóban ismert előadót/együttest, aki ennyit vállal :D még aki tényleg maxon tolja, hétvégi turnékkal, annak is csak havi 8-10 koncertje van, meg még a haknis sztárok, akik nyáron a falunapokat járják, olykor napi 2-3 fellépést is vállalva, azok sem vállalnak heti 3 napnál többet...:D ő meg heti 7 nap nyomja nem is 1 fellépéssel...mégsem látta még soha senki :D (ja de, 2x fellépett fajszon a parasztolimpián XD)


amúgy szerintem alapvetően nem tehetségtelen, a legerősebb dolog benne az a kitartás, ami az egyik legfontosabb dolog, bármit is nézünk, szóval ha tegyük fel, van már vagy 5-6 éve is, hogy ő "híres előadónak" tartja magát, ezt az időt arra szánta volna, hogy fejlessze magát, beletanuljon a dolgokba, még akár lehetett is volna belőle bárki...:D

2015. okt. 31. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!