Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Angliában élő magyarokhoz,...

Angliában élő magyarokhoz, egy pár kérdésre válaszolnátok?

Figyelt kérdés

2-3 éves gyereket milyen óvodába lehet adni? Foglalkoznak ott velük rendesen? Ha jár ilyenbe a gyereketek, elégedettek vagytok a hellyel, és pontosan hol van?


Kórházban ha már volt egy császáros szülésem, kérhetem hogy császározzanak? Velem lehet utána a baba?


Mennyi időt vannak otthon a nők átlagosan szülés után?


Egy, másfél éven belül költözünk ki, és ezek foglalkoztatnak a legjobban, elég hülyeség de ezeken stresszelek leginkább. Főleg London és környékén élők válaszai érdekelne, de bárhonnan máshonnan is jöhet aki Angliában él.


2014. jún. 8. 13:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem mar nagyok a gyerekek, de ahogy eszrevettem, a szules utan par nap utan mar mennek dolgozni az emberek, mert nem fizetnek gyest.
2014. jún. 8. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Értem, ez fura, máshol meg azt olvastam hogy egy évig jár valami kevés pénz szülés után. Oviról tudsz valami mondani? Vagy esetleg suli, milyen az oktatási rendszerük? Jó sok lexikális anyagot töltenek a minél fiatalabban fejébe mint itthon, vagy játékosabb, másabb, és idősebb korukban kell inkább tanulni?
2014. jún. 8. 13:56
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia,

én bébiszitter voltam és az anyuka 1 éves kor után már nem kapott pénzt a gyerekre,és vissza ment dolgozni.

Lehet vinni a 2-3 évest is oviba de nagyon drága, jobban megéri ha fogadsz mellé egy au pairt,heti 65 fontért.

2014. jún. 10. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!