Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Válaszolnátok a kérdésemre...

Válaszolnátok a kérdésemre légyszi? TÖBBI LENT

Figyelt kérdés

Sziasztok lassan 10 éve színészkedek imádom :) 17 éves lány vagyok remekül beszélem az angolt sokan mondták hogy próbálkozzak befutni filmszínészként ne nevessetek ki légyszi de én megis próbálom a nyáron költözünk Los Angelesbe,hogy kezdjek neki?válogatásokra\meghalgatásokra menjek vahy jelentkezzek reklámokba egyenlőre hangom van szeretnék filmekben szerepelni és az elmondtzak alapján szerintem van is esélyen rá segítsetek hol kezdjem?

Nem szeretnék olyan kommenteket hogy álmodozz csak úgysem fog összejöni.... De olyat se szeretnék hogy menj a valóvilágba vagy legyél p..sztár ezeket kerüljük segítséget kérek


2014. máj. 21. 15:19
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia, szerintem kezdjél reklámfilmben, sokan kezdték így, az unokatesóm is.

Különben itt a szakkönyv: Csukás István - Hogyan lettem filmszínész :DD

Különben az egyediség számít még sokat, meg persze a kapcsolatok.

Próbálj befutott színészekkel összeismerkedni. Az angoltudásoddal menni fog.

2014. máj. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod sokat segítettél! :)
2014. máj. 22. 07:19
 3/3 A kérdező kommentje:
Kb olyan híres színész szeretnék lenni mint Bella Thorne, ő a példaképem :)
2014. máj. 22. 13:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!