Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az europosters.hu áruház...

Bayer Cupi kérdése:

Az europosters.hu áruház megbízható?

Figyelt kérdés
És jó minőségűek a poszterek?

2014. jún. 8. 20:46
 1/2 anonim válasza:
Nem megbízhatóak, a poszter amit mi kaptunk rendkívül rossz minőségű volt. A reklamációnkat ugyan elfogadták, s kérték a bankszámla számunkat, de már hetek óta megy a huza-vona, és a pénzünket eddig - ígéretük ellenére - még nem utalták vissza, az ígért garanciájuk ellenére! Csak angol nyelven leveleznek. Én írtam is angolul, de egyelőre a kártérítésünk nem érkezett meg!
2015. okt. 30. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Mi lett a levelezés vége? Csak mert most én is így jártam, egy nagyon rossz minőségű posztert kaptam. Postán tegnap vissza akartam küldeni, mert levélben azt írták, hogy küldjem vissza és visszautalják a pénzt, de 7000 ft a postaköltség, ennyi pénzt nem akarok még kidobni az ablakon a semmiért.
2016. nov. 4. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!