Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 11 éves lány segítséget kér!...

11 éves lány segítséget kér! Segítenél te?

Figyelt kérdés
Ahogy a kérdésben is említettem, 11 éves lány vagyok! Barcson lakok apuval, anyuval és két kishúgommal! Szeretnék nyáron elmenni fagyizni, pizzázni stb. a barátnőimmel, családommal! Kéne egy kis pénz! Nem kapok és nem is fogok kapni zsebpénzt még egy jó ideig! A családomtól nem kapok pénzt. A rokonaim messze élnek 1 évben egyszer láthatom őket, nem szeretnék így megérkezni 600 km utazás után: -Szia mama, kéne egy kis pénz! Nem, ez nem lehet! Szóval ez lenne a kérdés: Hogyan szerezhetnék egy kis zsebpénzt szerezni (100 ft/nap, vagy 200 ft/ 2 nap :) vagy nem tudom, de tényleg csak keveset) lakóhelyem közelében?

2014. jún. 9. 18:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha a közelben laknék, akkor most áthívnálak, hogy gazold ki a kis kertemet, rendezgesd a virágaimat, és ezért fizetnék is. De mivel nem a közelben lakom így csak tanácsolni tudom, hogy az idős szomszédaidat megkérdezheted, hogy nem-e kell nekik segítség a kertben vagy a ház körül? Kis zsebpénzért cserébe. Próbáld meg, hátha bejön.
2014. jún. 9. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hát sajnos itt nincs az embereknek annyi pénze szerintem, de mindenképpen megpróbálom!
2014. jún. 9. 18:34
 3/6 anonim ***** válasza:

Én ajánlanám a szokásos: kutyasétáltatást, babysitterkedést... de én például faluban lakok, mindenütt kertes házak ---> ki a fene akarná, hogy megsétáltassam a kttyáját, mikor a kertben szaladgál. Babysitterkedést én szívesen csinálnék, de még a saját unokaöcsémre sem vigyázhatok, pedig szeretek a kicsekkel lenni.

Azért próbáld meg ezeket. Sok sikert:)

13l

2014. jún. 9. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, megpróbálom! Hát itt nincs sok ilyen lehetőség! Akinek van kutyája ott lakik egy gyerek is (aki tudja sétáltatni stb.) vagy van ilyen gyerek ismerősük, de tényleg köszi!
2014. jún. 9. 18:51
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

babysitterkedést nyugodtan elfelejtheted. 11 éves kislányra soha nem fognak rábízni kisebb gyereket, hiszen gyerek vagy te magad is.

Ha nincs lehetőség kutyasétáltatásra, vagy kert körüli munkákra, akkor ad el a régi nem használt, de jó állapotban lévő ruháidat, játékaidat

2014. jún. 9. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, igazad van! Hát jó, megpróbálom!
2014. jún. 9. 19:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!