Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Honnan kérjek segítséget?...

Honnan kérjek segítséget? 16/Lány bajban van.

Figyelt kérdés

Pár hete összekenték sz*rral a kapunkat. Ezek után 2-3 héttel otthoni számon kerestek, de apám vette fel. Valaki engem keresett, mert én állítólag szexet ígértem neki pénzért. 2 hete leköptek az utcán. Nap közben egy fiú hívogat 11-12 között mindig más cég nevében mutatkozik be, és amikor mondom, hogy 18alatt vagyok tereli a témát vagy húzza az időt. Néhány napja felhívott 1 ismeretlen szám a mobilomon, hogy mi van a 31 éves pasimmal. állandóan ezt hajtogatta de én szóhoz sem jutottam, mert az illetőnek ugyanolyan hangja volt mint az exemnek, aki megfenyegetett mielőtt bevitték tökölre. valóban volt egy idősebb barátom, de csak 24 volt. ami valószínűleg hazugság volt. idősebbnek néz ki. :| és a teljes nevét sem tudom.

egyik barátom tudna segíteni maffia segítségével. ezt nem szeretném. a rendőrség tud segíteni? félek hogy kiderül 1-2 mocskos titok.

16 éves. lány...

félek kimenni az utcára mit lehet tenni?


2011. máj. 10. 18:47
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
úristen
2011. máj. 10. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
hát ez sz*pás
2011. máj. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
maffia? börtönben van a barátod? o.O bazz... jó kis életed lehet.. 16 évesen.. hát szerintem hívd a maffiát, mert rendőrség simán lebuktatna a drogok miatt
2011. máj. 11. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!