Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha postán külföldre adok fel...

Ha postán külföldre adok fel ajánlottan csomagot, meddig követhető?

Figyelt kérdés
A postáskisasszony szerint, csak Mo. elhagyásáig, de én többször adtam fel Romániába ajánlottat és azt is mutatta, hogy a címzett átvette. Angliába szintén. Aki adott fel ezeken kívül más országokba, esetleg az USA-ba mit tapasztalt?

2014. jún. 9. 18:43
 1/5 spectator ***** válasza:
TÉRTIVEVÉNY-nyel add fel. Nem lesz olcsó, de levélben (postán) vissza fogod kapni a címzett által aláírt tértivevényedet. Tehát tuti, hogy megkapta a csomagot. (Könyvet küldtem már így).
2014. jún. 12. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Azért van száma, hogy végig le tudják követni. Persze, Mo-n kívül már nem a Magyar Posta, hanem az adott ország postája. Én Afrikába küldtem, odaért. Igaz, lassan. Indítottam tudakozványt, mert azt hittük, hogy elveszett, és ott is lekövették.
2014. jún. 13. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, mentek a kezek. A tértivevény jó ötlet, használni fogom.
2014. jún. 15. 18:39
 4/5 A kérdező kommentje:

Leírom hátha másnak is hasznos,

A brazil posta rendesen követi tovább az ajánlott küldeményt. Franciaország csak annyit mutatott a postájuk oldalán, hogy sikeresen kézbesítve, az is valami. Most az Usa-ba és Kanadába fogok küldeni, kíváncsi leszek. Az biztos, hogy ha az Usa-ból ide küldenek regisztrált küldeményt a határig megvan de a mi postánk nem folytatja sajnos a követést.

2014. jún. 22. 22:35
 5/5 anonim ***** válasza:
postától postáig
2014. aug. 16. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!