Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Üdv. Mindenkinek! Van itt...

Üdv. Mindenkinek! Van itt olyan ember, aki rendészeti suliba jelentkezett, vagy ott tanul, vagy valami fogalma van, a felvételivel kapcsolatban? Az írjon már választ, legyen szives!

Figyelt kérdés

Az a helzet, hogy felvételizni szeretnék egy Rendészeti suliba, de tartok tőle, hogy már előszűrésen nem megyek át, a fogaim miatt.Azért, mert nem rendezettek a fogaim, tehát fogszabályzó kellett volna.A 2 szemfogam eléggé fentebb nőtt, és még nem is szimetrikusan, a többi fogam is egykicsit félre áll, de nem látszik ha beszélek.Valamint el is vannak szineződve /sárgák/.

A kizáró okok közt azt olvastam, hogy a frontális fogak meglegyenek, és ne legyen lyukas, szuvas fogam. Ezek rendbe vannak, de mégis... mi a véleményetek?

Bárki írhat, akinek már ismerős a helyzet, tehát volt felvételizni, ott tanul, dolgozik, stb...

Miskolcra szeretnék menni.

köszönöm a válaszokat, előre is!:)


2010. jan. 2. 12:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Én rendészeti Gimibe járok.(középsuli)Nemvolt semmiféle felvételi.Beadtam a felvételit és Jegyek alapján vettek fel nem kinézetre.Beíratkozásnál meg nem a fogaid nézik.Amúgy meg van 1 osztálytársam és tökre olyan mintha g*cis lenne a foga...nem szóltak neki se.Rendőrtisztire ha jelentkezel(fősuli) akkor ott se kinézetre vesznek fel...súlyemelés,futás,iq stb.
2010. jan. 2. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Én Rendészeti szakközépsuliba szeretnék menni, ott is van fizikai felvételi, művelstégi teszt, és ezek előtt és után kivizsgálás van. Ott nézik a hallást, szerveket, fogakat, stb...
2010. jan. 2. 13:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!