Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hisztek abban, hogy 2012-ben...

Hisztek abban, hogy 2012-ben vége lesz a világnak, hasonlóképpen, mint a filmben?

Figyelt kérdés

Ha igen,akkor mi győzött meg róla,hogy vége lesz,ha pedig nem akkor miért nem?

Szóval indokoljátok meg a véleményeteket!

És ha mégis vége lenne a világnak,akkor mit tennétek az utolsó napotokon?

Köszi a válaszokat!

Üdv!


2010. jan. 2. 13:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Persze, hiszen már 2000 óta nincs világ!! Érdekes, hogy hányszor pusztult már el a Fold és mi még mindig élunk!
2010. jan. 2. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én nem hiszek benne. Amúgy melyik filmről beszélsz, mert több is, van.A doomsday-ben sem lett világvége, csak 2 napig, utána megint sütött a Nap.
2010. jan. 2. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
500 darab ilyen kérdés volt már.. nem unjátok még? vagy ilyen gyenge a felfogásotok? remélem ti meghaltok 2012ben de én nemfogok
2010. jan. 2. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
NNNEEEEEEMMMMM
2010. jan. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem, mert ez ökörség, el van itt is ferdítve a dolog. Nem az van elvileg megjövendölve hogy elpusztul a világ, hanem a régit felváltja egy új dolog azáltal, hogy megismerkedik az emberiség egy eddig még nem látott dologgal. De mindenki úgy is azt hisz amit akar, meg amit pumpálnak bele...
2010. jan. 2. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem tudhatjuk biztosan, mi lesz... szerintem sem lesz világ vége, de ki tudja???....
2010. jan. 2. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!