Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Meglehet élni mezőgazdaságból?...

Meglehet élni mezőgazdaságból? Saját vagy bérelt földből?

Figyelt kérdés
az életemet a mezőgazdaságnak szeretném szentelni szeretnék földet bérelni és venni is és abból élni. értek hozzá,falun élek, amióta csak élek mindig tanultam valamit a mezőgazdaságról tudom hogy nehéz munka tudom hogy sok 10 millióba kerül pár föl fenntartása művelése,növényvédelme rengeteg mezőgazdásszal,föld tulajjal beszéltem már sok aratáson,vetésen részt vettem már,SZóval a szakmai tudásommal,és az elképzelésemmel nincs baj. Tudom hogyha nincs milliós nagyságrendű anyagi háterem akkor nem érdemes mert csak bukok vele és nem lesz 2 forint hasznom se de meg éri kicsibe elkezdeni 2-3 millió forintból 6-7 hektár bérelt földel kezdeni és mindig növelni? .én most olyan emberektől szeretném ezt hallani akik bejárták már ezt az utat vagy evvel keresik a kenyerüket!

2014. jún. 11. 15:21
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!