Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nincs értelme az életemnek...

Nincs értelme az életemnek 25éves vagyok nicsnenek barátaim se barátnöm senkim munkám sincs gyors halálra vágyom ötletek?

Figyelt kérdés
2014. jún. 11. 17:44
 1/4 anonim ***** válasza:
70%
Ilyen könnyen nem úszod meg, mi a végzettséged mihez van affinitásod mit szeretnél? Menj el tanulni barmixernek OKJ-san ki nem szeretne óceánjáró hajón barmixer lenni ( én mert engem a kémia érdekel) Tanulj meg faxán angolul közbe végzed-e képzést figyi csomó csaj van ott a képzésen csak összejön valaki ja és menj el kondizni hidd el megváltozik a felfogásod ne add fel kitartást és ne félj meg lesz a eredménye..én drukkolok,mivel 25 évesen nem a halálra kell gondolni ráérsz majd arra gondolni katéteres korodba.. ( az 78+tól van jó helyeken rosszabb pedig 80+) Csak előre nézz ne hátra ( ez nem jön be a forgalomba)
2014. jún. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
54%

Hmmm. 25 évesen unod az éeted? Vicces. Menj el bulizni, moziba. Keresd a lányok társaságát. Munka? Egyrészt nem a te szégyened, hiszen a mai világban nem könyű munkát találni. Másrészt, aki nem akar nem talál munkát. Mi a végzettséged? Van szakmád?


Ajánlom a jabil gyárat Tiszaújvárosban. Ott az is becsajozik, aki nem akar ;D


Ha barátnőre vágysz, menj szórakozni. Vagy rengeteg hozzád hasonló lány van a neten.


Ezen én is átestem. Nem voltak barátaim, ( ma sincsennek ) 24 évesen volt először kapcsolatom. Ne a halálon gondolkodj 25 évesen, hanem az életeden. Mi az amin változtatni szeretnél, és mi az amit megtennél érte.

2014. jún. 15. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
54%

Amiért érdemes meghalni azért élni is érdemes.

Melyik városban élsz?

2014. jún. 23. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
77%
Még nagyon fiatal vagy és sok a lehetőséged meg az időd.
2014. jún. 27. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!