Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Covercard gyógyszernek tudom...

Covercard gyógyszernek tudom hogy van tájékoztatója és ha az van rá irva hogy a szedése általában egy életen át tart ez csak egy sablon szöveg? Azok irjanak akik ilyet már szedtek meg ez ha ezt a gyógyszert szedi egy férfi az szívbeteg vagy nem?

Figyelt kérdés
Covercard gyógyszer

#gyógyszer #Covercars
2014. jún. 11. 20:34
 1/1 anonim ***** válasza:

Nagyon zavaros szöveget írtál be, s nincs semmi oka a kérdésednek.

Ha egy gyógyszer betegtájékoztatójában az áll, hogy általában egész életen át kell szedni, akkor nem azt jelenti, hogy túrós palacsinta, hanem azt, hogy általában egy életen át kell szedni. Sablon szöveg, amennyiben szigorú előírások határozzák meg, mit és hogyan kell tartalmaznia a tájékoztatónak.

Nem értem, miért ragaszkodsz olyan válaszolóhoz, aki már szedte?

Aki ért magyarul, miért nem jó? Vagy egy egészséges orvos?


A Covercard szívkoszorúér-betegség és/vagy magas vérnyomás kezelésére használható.

2014. jún. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!