Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi történhet ebben az esetben?...

Mi történhet ebben az esetben? (Foglalkozatást helyettesítő támoatás)?

Figyelt kérdés

Próbálom röviden: Pályakezdőként kapom az FHT-t, közben ebből a pénzből elkezdtem egy esti sulit, ahova a nevemre nappalis diákot küldött a minisztérium, jeleztük de magasról tettek rá, ezért elkezdtem diákmelózni vele. Most jönne a felülvizsgálatom. Megvan a szükséges 30 nap háztartási munkából. A papíron van olyan dolog hogy rosszhiszemű felvétel, és akkor vissza kell fizetni pénzt, meg jogellenes munka esetén egy hónapos felfüggesztés. Diákmelóval havi 5-6 napot mentem csak, kb. 5000 kaptam ilyenkor.


Kérdéseim:


1. Mennyire alaposan vizsgálódnak ilyenkor? 100% hogy kiderül a diákmeló?

2. Mi történhet ebben az esetben?

3. Ilyenkor visszakérheti a pénzt, mert ezzel csak havi 5000 kerestem, nem milliárdokat, hogy ne szorultam volna rá a 22000re.?

4. Besorolható a jogellenes munkarészbe esetleg?


Köszönöm a válaszokat előre is



2014. jún. 12. 14:32
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!