Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A Penny Dreadful cimu angol...

Bellatrix:3 kérdése:

A Penny Dreadful cimu angol sorozatot valaki nezi?

Figyelt kérdés
Kinek mi a velemenye rola?

2014. jún. 13. 07:17
 1/4 anonim válasza:
Nekem nagyon bejött a sorozat hangulata és látványvilága, emellett a történet is nagyon lekötött. Eleinte mondjuk voltak fenntartásaim, amikor még nem érettem,hogy hogyan kapcsolódnak össze a szálak, azt hittem,hogy nem figyeltem eléggé és itt-ott lemaradtam egy-egy infóról vagy esetleg nem is fogják megmagyaráznia történéseket, ezért is ajánlom azoknak, akik pár rész után abba akarnák hagyni a sorozatot, hogy az ötödik részig tartsanak ki. :) A casting is nagyon jól sikerült szeretném kiemelni Eva Greent, aki ahányszor csak képernyőre kerül, képtelenség nem ráfigyelni. Vannak ugyan hibái a sorozatnak, illetve kihagyott ziccerei és Showtime-os sorozatként természetesen tele van sokszor indokolatlan szex jelenetekkel, de egy próbát megér szerintem.
2014. júl. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, a választ. :D Teljes mértékben egyetértek. Az indokolatlan szex jelenetekből kicsit sok lett. Eva Green meg véleményem szerint fenomenálisan vonaglik és játsza a megszállottat. Nagyon tehetséges csaj. :) Persze az elején én is fenntartásokkal kezdtem neki, de aztán kialakult és nagyon megszerettem. Alig várom a következő évadot.
2014. júl. 26. 22:45
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nincs bajom a szexjelenetekkel :D

Én is rákattantam a sorira, mindegyik színész kiválóan játszik, imádom Vanessát, de Frankensteint és a torzszülöttét is, no meg persze Doriant:)) Örülök, hogy Mr Chandlerről ("cshandlör", imádom) is kiderült végre a titok:) Na mindegy, én, sorozatjunkie-ként, csak ajánlani tudom. Minden kései 1800-as évekbeli rémtörténettel találkozni fogsz vele.

2015. máj. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Most, hogy megkezdődött a második évad is végre a legnagyobb kedvencemről is deülnek ki dolgok. Aki nem más mint Evelyn Poole (ismertebb nevén Madame Kali). Na az ő karaktere bontakozik ki leginkább. Helen McCrory nagyot alakít, mint mindig. :D Szegény Vanessa-t annyira nem csípem, de csak lesz belőle valami. :D
2015. máj. 15. 14:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!