Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ti belekezdenétek,...

Mit tegyek, ti belekezdenétek, változtatnátok?

Figyelt kérdés
Elég későn kaptam az élettől a pofonokat hogy rájöjjek, változtatnom kell magamon az életemen, ugyanis már 35 éves leszek és minden nyavalyám van. Egyedül nevelem a kisfiam. Sajnos a szememmel van valami, ami miatt sokkal rosszabbul látok mint pár éve. A lábaim, csípőm folyamatosan fáj. Vérszegény vagyok. A gyomrom nem bírja a tejet, lisztet, cukrot. Gyengének érzem magam. Orvos szerint pszichés. Kérdés, hogy merjek e pl munkahelyet így váltani? Az nagy változás lenne. Viszont a mostani melómban fentiekre tekintettel vannak, ha máshonnan kirúgnának lehet még vacakabbul lennék, hisz anyagilag is kész vagyok. Nemtudom mit tegyek első lépésben a gyógyulásom felé, hogy azzal ne kockáztassam a kisfiam jövőjét :(
2014. jún. 13. 20:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Miért akarsz váltani?
2014. jún. 13. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
10 éve ott vagyok és ez egy sznob környezet, úgy érzem nem vagyok odavaló, talán a képességeim se elég jók hozzá. Merevek a kollegáim, sokszor csendben ülünk.
2014. jún. 13. 20:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!