Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Vett a fium nekem esemeny...

Mravik Zsanett kérdése:

Vett a fium nekem esemeny utani tablettat de nem en mrntem el a nogyogyaszhoz hanem az annya es sajat nevere vette nekem. Milyen bajom lehet ebbol?

Figyelt kérdés
Kiszakadt a gumi es belemelvezett. Es szoltunk az anjanak es az annya ment el helyettem es az o nevere vettuk a tablettat? Milyen bajaim lehetnek tole ha beveszem???

2014. jún. 13. 20:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Semmi komoly, esetleg terhes maradsz.
2014. jún. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

A helyesírás miatt NEM jár keksz.


Gratulálok mással megvetetni a tabit ej ha elég bátor dolog.


Menj el holnap a házi dokihoz és kérdezd meg de személy szerint két dologért nem enném meg 1 mivel fiú vagyok és nem lehetek vemhes 2 pedig nem tudjuk,hogy milyen hormonális hatása van mert lehet,hogy a haverod anyukája íratott már fel és azt neki szánták.. Tehát holnap menjél orvoshoz..

2014. jún. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Az esemény utáni tablettánál számít, milyen gyorsan veszed be, így nem tudom kéne-e várni az orvosig. Azt ajánlom olvasd el a betegtájékozatót... abban minden mellékhatás benne van. Amúgy felborítja az egész hormonháztartásod, és lehet alhasi fájdalmad és rendszertelen erős menstruációs vérzésed. Nekem egy év volt míg visszaállt minden a rendes kerékvágásba.
2014. jún. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!