Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az baj ha mindig hátrahúzva...

Az baj ha mindig hátrahúzva hordom a fitymám? Így könnyebben előveszem pisiléskor és nem kell vele semmit csinálni.

Figyelt kérdés

#fityma.pisilés
2014. jún. 13. 20:53
 1/7 anonim ***** válasza:
67%

Ugye és még azt szólják meg aki metélt..


Semmi bajod sem lehet de hát ki tudja próbáld ki és írd ide a véleményt.

2014. jún. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
65%
Én már több mint 10 éve hátrahúzva hordom a fitymám, a makkom mindig szabadon, fedetlenül van. Szerintem sokkal jobb így, mindenkinek csak ajánlani tudom. Eleinte többször előrecsúszott a fityma, de idővel szerencsére hozzászokott az új pozícióhoz.
2014. jún. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen én is hátrahúzva hordom de mindenki mondja hogy így nem lesz jó!!
2014. jún. 14. 20:19
 4/7 anonim ***** válasza:
42%

Mióta csinálod amúgy?


Egyébként annyi bajod lehet, hogy érzéketlenebb lesz, ami rövidebb távon lehet ugyan előnyös, de hosszú távon lehet hogy problémás lesz.


Első: sose a körülmetéltekkel van baj, hanem azokkal, akik ok nélkül mindenkit rá próbálnak venni a műtétre, ha kell, ha nem. Akkor már inkább hordja az illető hátrahúzva, úgy legalább nem vész el semmi, és nincs idegi sérülés stb.

2014. jún. 14. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
36%
Utolso jol mondja, van itt egy par alak, bar szerintem inkabb csak egy van, de az nagyon aktiv.... meg a karacsonyat is azzal tolti, hogy probal kissracokat meg kisfius anyukakat ravenni, hogy csonkoltassanak fitymat... mennyire betegnek kell ehhez lenne, te jo isten :(
2014. jún. 17. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2014. jún. 22. 15:57
 7/7 anonim válasza:
nincs semmi baj ha a fitymad hatra hutva hordod mert en is ezt teszem és nagyon jo!mar legalabb ket heteigy hordom es elsore nehez volt hozzaszokni de 3nap alatt sikerult amugy meg az en baratnomnek is jobban tettszik mert szerinte"szexibb":-)
2016. jan. 20. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!