Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi az a Herbal Ecstasy, ami...

Mi az a Herbal Ecstasy, ami legalis és miért rágják az emberek a szájukat az ecstasy-tól?

Figyelt kérdés
szóval miért épp olyan késztetés van, hogy rágják a szájukat? :D
2010. jan. 3. 01:50
 1/5 anonim ***** válasza:
63%
mert ideges leszel, gyorsabb lesz a szívverésed. úgyhogy körömrágás meg ilyesmik is játszanak ha jól tudom. ezért van szájrágás is gondolom..
2010. jan. 3. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
értem:)
2010. jan. 3. 02:36
 3/5 anonim válasza:
63%
Csatlakozom az elöbb szolóhoz,mert én is csak meg erösiteni tudom,mert felgyorsul a szivverés és sokan igy vezetik le az idegeséget,hogy rágják a szályuk szélét vagy a nyelvüket harapják,meg ilyesmik de minden embernél más,más reakciot vált ki.De remélem te ezek után nem szeretnéd ki probálni!mert nem egézséges!!söt,,lassan a fogakat is tönkre vágja rendesen!a kálcium hiánya miatt.De ezt a szot,hogy (herbal)ezt ne ismerem...puszika vigyi magadra.
2010. jan. 3. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ecstasy, meg az idegeskedés...... :D

Miért ír olyan, akinek lövése nincs az egészről?

2011. jan. 19. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
az ekitől g***re laza leszel ember.. hol van olyankor a gond, meg az idegesség?? :DD jézusom...ezen az oldalon mindig az írja a választ akinek lövése sincs semmiről.
2012. máj. 9. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!