Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ki mennyire tart a szóbeli...

Ki mennyire tart a szóbeli érettségitől? Aki átélte tudna-e valami biztatást írni, esetleg elmesélni, hogy hogyan megy ez az egész?

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm a válaszokat!:)

2014. jún. 15. 20:35
 1/4 A kérdező kommentje:
szívesen
2014. jún. 15. 20:44
 2/4 Grim13 ***** válasza:
100%
szívesen ? mind1... nem egy nagy dolog az egész, mindenkit megijesztenek a tanárok de a vizsgán kiderül hogy semmi az egész, ritka az akiből nem húzzák ki a minimumot, a vizsgabiztosok ilyenkor kb. 8-10 L kávét isznak meg mert minden 2. gyereknél kiviszi egy tanár hogy igyanak egy kv-t, addig letudják azt a pár problémás gyereket, én anno az első részében voltam (3 napra bontották az osztálynak az érettségit) az első 10 hétfőn volt de én örültem hogy ott letudhatom, a többiek várhattak még 2 napot...
2014. jún. 15. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
túl vagyok rajta, tényleg könnyű volt:) Bár nálunk a vizsgabiztost nem küldték ki, akkor ment kávézni amikor kedve volt. Sőt elment reggelit is vásárolni reggel.. Sajna amikor én voltam akkor pont mindig bent volt. Lehet azért mert tőlem sokat várt? Az első, azaz az angol feleletem után eléggé sokat nézett, ahogy kidolgoztam a tételeket.. Nem értem miért..
2014. jún. 16. 16:37
 4/4 Grim13 ***** válasza:
100%
a vizsgabiztos nem ismer senkit, ö csak azért felel hogy "szabályos legyen", nekem haveromat figyelte mert egy szot nem irt belügy tétel kidolgozása alatt, aztán kiderült hogy csak mert nagyon tudja, nyelveket meg szereti nézni mert ahhoz diplomásként valamit konyítani kéne, nekünk fizika szakos volt aszem így gyakorlatilag egyik tantárgyhoz sem tudott hozzászólni csak angolhoz így csak abba tudott volna belekötni
2014. jún. 16. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!